Sayfa 799/945 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon
Arama sonucu : 7553 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. doğru aslında amadüşük temettü alacaklar demek istedim...yoksa almak için fiyatın düşük olması iyidir

2. Sirketi taniyanlar 0.80 - 1,00 TL arasi bir temettu verebilecegini konusuyorlar..

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

3. üçüncü çeyrekte toplam karda %26,7 düşüş var.bulanıksuda balık avlayan şerefsizlere inat güzel kar açıkladı. toplamda 3 milyar 89 milyon tl kar açıkladı.bu dönemde karlılıkta genelde düşüş var. yıl sonunda hissebaşı karı 1 tl yi geçer görünüyor.bundan sonra çok daha yüksek karlar açıklayacak demektir mevcut fiyatları pahalı bulanlar ya cahil yada akıl fukarasıdır

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Sirketi taniyanlar 0.80 - 1,00 TL arasi bir temettu verebilecegini konusuyorlar..

Syg,
    Sn. Dudu bahsettiğiniz şirketi tanıyanlar ne kadar inside isimler, biraz açsanız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Sn. Dudu bahsettiğiniz şirketi tanıyanlar ne kadar inside isimler, biraz açsanız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Inside isimler degiller yillardir hisse tutanlar, alanlar v.s

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

6. yarın önemli bir tepki vereceğini sanmıyorum bu rakamlara.. endeksin durumuna göre bu da dalgalanır..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Allah bereket versin...Daha iyi olacağı günler de gelecektir...Ülkenin durumu malum...Bu ortamda bu kadar...
    Bu dunya dengelerinde malum demir celik isleri bu ekonomik daralmada iyi kâr yapmis.Buyumelerle beraber ilerde daha guzel noktalara gelir.Guzel toplamak icin bence

8. Bence yarın bu bilançoya alış yapacak hali yok,
    hisseye ilgi azalır ve ayılar üstün duruma geçer.
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Sayfa 799/945 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •