Sayfa 941/992 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951991 ... SonSon
Arama sonucu : 7930 madde; 7,521 - 7,528 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Cin virus meselesinde ben sunu dusunuyorum.Cin e Bati sunu diyor biz senin ne kadar buyuyecegini tayin edecegiz.Sinirlarini fazla aşma.Bu Bati Abd ve Rusya....
    Tabiatiyla gorecegiz ki Cin buyumesi kuresel bir tehdit olmayacak bazen ayar cekecekler.
    Eregli yatirimlarini bitirip celik demir dongusu de degisince fena temettulee dagiticak;)
    İnşallah kimse zorda kalmaz bu virüsten dolayı abi.. Fakat hazır bizim de kapasite kullanım oranı %100 değilken tedarik olayına girersek herkesin faydasına sanırım.. Belli bi saatten sonra kendini şirketin fiziksel ortağı gibi göreniniz var mı?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    İnşallah kimse zorda kalmaz bu virüsten dolayı abi.. Fakat hazır bizim de kapasite kullanım oranı %100 değilken tedarik olayına girersek herkesin faydasına sanırım.. Belli bi saatten sonra kendini şirketin fiziksel ortağı gibi göreniniz var mı?

Ersen kardesim, dogrusu borsaya yatirim yaptigim ilk andan beri hissesini aldigim tum sirketlerin fiziksel ortagi oldugum duygusuyla yatirim yaptim.
    Sirkete asik olup kapilmak degil ama hangi hisseye ortaklik varsa fiilen ortaklik hissetmek ciddi yatirimciligin bir yontemi olabilir.

Elbette bu fikrimiz de bizi baglar, asla YTD

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Himmete muhtaç bir dede, gayrıya nasıl himmet ede.
    Yazdıklarımız hiç bir şekilde YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku

Bugun geziye gittik yatirim anlayisimizin bu olmasi belki arti saglar diye paylasmak istedim.Araba alacak arkadaslar ben siyom ford alin yok soyle boyle bir seyler soyluyorlar tofas alin diyorum fiat vs...
    Ne var dediler en begendigin sirket ne ...Valla Eregli yi cok begeniyorum dedim.
    Rapor analiz vs okuyup not alirken kendimi aile sirketini takip eder gibi hissediyorum.
    Hosuma gidiyor gunde yarim saat notlar alip ayrintili inceleme yapiyorum.Yarim saati gecmez;) Burda degerli yorumculari okuyunxa yeni seyler de ogreniyorum cok hos bence..

Yeni alimlar icin 8.00.8.50 araligi cok guzel bir yer olabilir.
    Az evvel BlHT de Isyatirim'dan Serhat GURLEYEN vardi yatirimci klubu adli programda.
    Eregl en dongusel sirketlerden biridir, ama en kotusu geride kaldi diye dusunuyorum dedi.
    Bu sene bir kac kucuk bakim var, ama satislarini etkilemeyecek diye ekledi.
    Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

5. 9dan aylık alımımı gerçekleştirdim. Hayırlı olsun

6.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    9dan aylık alımımı gerçekleştirdim. Hayırlı olsun
    Hayırlı olsun bol kazançlar dilerim.10 liranın üzerine atsa gerisi gelir .

7. Arkadaşlar hisse temettü verirse şayet, diyelimki bugün 0.70 kuruş verdi ve 9.02 den kapatan hissenin fiyatı ne olur, otomatik olarak düşer mi, yoksa 9.02 den devam eder mi, bilgilendirirseniz sevinirim

8.  Alıntı Originally Posted by Ferhat_30 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hisse temettü verirse şayet, diyelimki bugün 0.70 kuruş verdi ve 9.02 den kapatan hissenin fiyatı ne olur, otomatik olarak düşer mi, yoksa 9.02 den devam eder mi, bilgilendirirseniz sevinirim
    Fiyatı 8,32 olur, temettü kadar düşüyor

Sayfa 941/992 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •