Sayfa 113/315 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2513 madde; 897 - 904 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

PRKME Konsolide 2019/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 7131303 Yıllık Değ%:-92

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Konya Ilgın santralini 2017'de 150 milyon usd'ye grup içinden aldılar!

şimdi şirket 71 milyon usd'

kazığın böylesi ancak grup içlerinden oluyor maalesef!!!!!
    O kadar para sadece ılgın santralinin lisansı için Holding aktarılmış oldu. Lisans dışında Ilgın santralinin hiç bir varlığı yok henüz, birde büyük masrafla inşaası yapılacak. “ ölme eşeğim olayı”

Şirketin uzun süre ciddi bir faliyeti olmayacak gibi... Bari patron Ankara ve Silopi termik santralleri ile prkme yi birleştirip prkme ye faliyet kazandırsa.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695

PRKME - Park Elektrik Madencilik

Kazan soda Elektrik, park termik, konya ..hepsi benzer iş modeli gibi.. Ayrıca holdingin çok güzel iştirakleri varmış..

5. KAP: PRKME [ ] PARK ELEKTRİK ÜRETİM MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/798791
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2019-11-13
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Daha önce kamuya açıklandığı üzere, 2019 yılının son çeyreğinde kömür üretim faaliyetine başlanması amacıyla, bağlı ortaklığımız Konya Ilgın Elektrik Üretim San. ve Tic. A.Ş.(Konya Ilgın) rödovans usulüyle işletme hakkını elinde bulundurduğu Ilgın'da yer alan kömür sahası ile ilgili bu yılın Mayıs ayında 2019-2024 yıllarını kapsayan bir dekapaj sözleşmesi imzalamıştı. Söz konusu sözleşme kapsamında, geçtiğimiz Haziran ayı içinde kömür yatağının üzerindeki örtü tabakasının kaldırılması çalışmalarına başlanmış olup, planlandığı gibi kömür üretim aşamasına gelinmiştir. Önümüzdeki 5 yıllık süreçte, yıllık yaklaşık 420.000 ton olmak üzere toplam 2,1 milyon ton kömür üretilmesi planlanmaktadır. Kömür üretim miktarı, ilgili dekapaj planlaması ve üretilecek kömüre piyasada oluşacak talebe bağlı olarak Konya Ilgın tarafından artırılıp azaltılabilecektir.

Bu çerçevede, bu yılın kalan bölümünde ve esas itibariyle önümüzdeki yıl üretilecek kömürün satışı amacıyla bağlı ortaklığımız Konya Ilgın, pazar araştırmalarına ve potansiyel müşterilerle görüşmelerine başlamış olup, gelişmeler hakkında kamuya gerekli açıklamalar yapılacaktır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Park Elek. Madencilik* *

* * Kapanış (TL) : 2.89 - Hedef Fiyat (TL) : n.a - Piyasa Deg.(TL) : 430 - 3A Ort. İşl.Hac.(mn$) : 2.93* * ?

* * PRKME TI Equity- Öneri :N.R Get.Pot.%: n.a Analist:* * *

* * Ilgın kömür madeni üretime hazır* *

* * PRKME bağlı ortaklığı olan Konya Ilgın tarafından Ilgın'daki kömür* madenine ilişkin imzalanan anlaşmaya istinaden kömür yatağı üzerindeki* örtü tabakanın kaldırılmasına başlanmasıyla birlikte kömürün üretim* aşamasına geldiği belirtildi. Önümüzdeki 5 yılda üretim, toplamı 2,1* milyon ton olmak üzere yıllık 420 bin ton olarak planlanıyor. Şirket,* talebi belirlemek amacıyla potansiyel alıcılarla görüşmeye ve bir* pazar araştırması yapmaya başladı.?* * "
    http://rapor.isyatirim.com.tr/2_20191114092802888_1.pdf
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

7. Ben Ilgın in köyündenim doğma olarak. Yakınım geldi ilgina santral için izin verilmiyor. Kömür çıkarıp bir yerde değerlendirilecek. Konut kaliteli sobayı eriten cinsten. Bilgim bu kadar

8. Yılda 420.000 bin ton kömür üretimi. Acaba tonu minimum kaç TL den satabilir ki? Fiyat için yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler 😊

Yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 113/315 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •