Sayfa 128/319 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon
Arama sonucu : 2551 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. https://www.tradingview.com/x/smX8sqv2
    Prkme bugün 3.21'i dip yaptiysa yarın tekrar 3.33 ana direncini kırmayı deniyecektir.. y.t.d.

2. Gepi kapattı, nasıl getirdiler oraya Bravo..
    3.21 den döndü..
    Mü bakalım....

3. https://www.tradingview.com/x/ZlgK0KFB
    altta 3.21'den destek alan Prkme tekrar 3.30-3.36 bandini test edecektir.. Y.T.D.. Herkese bol şans.

4. Bugün de ,philip almış,, mal toplama aşaması mı yoksa

5.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Bugün de ,philip almış,, mal toplama aşaması mı yoksa
    Neden topluyorlar ki? Faliyet cirosu ve faliyet karı ortada!! Önemli oranda şirket ticari faliyeti pasifize edilmiş, hisseler de nadasa alınmış.
    Ancak gruba ait Silopi elektrik, Park termik santrali gibi diğer Şirketlerle şirket birleşimi olursa ancak bir faliyet ciro ve karlılık hacmi yakalayabilir...

6.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Bir şey duydum,madenleri bünyesine katacakmıs,park elekt.ve kâr haneside sürekli yükselecek,var mı bu işin aslı....
    Kaynak nedir? Gruba aşt pek maden işletmesi yok sanırım? Sadece Holdinge ait bir kaç tane elektrik santrali var ve onların kapsamında yürütülen kömür madenleri var

7.  Alıntı Originally Posted by Mustafa5 Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/ZlgK0KFB
    altta 3.21'den destek alan Prkme tekrar 3.30-3.36 bandini test edecektir.. Y.T.D.. Herkese bol şans.
    Sn. Mustafa5 arkadaş; yorumlar bence başarılı. Geriye dönük okuyunca bunu herkes görür. %100 tutacak diye birşey yok elbet. Piyasa yapıcı malum. Sapmalar da olacaktır. Bence kendinizi daha da geliştirerek devam etmelisiniz. Benim fikrim teknik analizle öngörü yapılabilir. Tabi ki kesin değildir sadece bir öngörüdür.
    Sizden ricam yaptığınız kisa vade teknik yorum bakış açısıyla orta ve uzun vade için de teknik olarak görüşünüz nedir?

8.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Sn. Mustafa5 arkadaş; yorumlar bence başarılı. Geriye dönük okuyunca bunu herkes görür. %100 tutacak diye birşey yok elbet. Piyasa yapıcı malum. Sapmalar da olacaktır. Bence kendinizi daha da geliştirerek devam etmelisiniz. Benim fikrim teknik analizle öngörü yapılabilir. Tabi ki kesin değildir sadece bir öngörüdür.
    Sizden ricam yaptığınız kisa vade teknik yorum bakış açısıyla orta ve uzun vade için de teknik olarak görüşünüz nedir?
    Eyvallah üstad, bu kaos ortaminda çoktandır hep kısa vade H1,H4 günü kurtaralım diye baktık olaya.. Dogru dersin birazda orta-uzun vade hepsine bakalim hissede hedef fiyat nedir görmek lazım..
    Genelde bazı kagitlarda ben teknik analiz yorumu veya Grafik cizince mutlaka birileri çıkıp, boşuna çizme, grafik tutmaz, teknik calismaz... şeklinde satasmalarda bulunur.. bende herkes kendi işine baksın diyince eyvah eyvah ortam geriliyor.. bu seferde içimden cizmek gelmiyor..:)
    Üstad sende bilirsin borsa mantigii nedir.? Tekniz Analiz Grafik, sadece işler yolundayken kağıt çıkarken değil, düserkende de lazim.. burada sorun bir X kağıdı alacagiz diyelim.. bu işi ezbere yaparsan boğulursun.. kağıdı nereden almalıyım? Nereden satmayalim? destek-direnc nedir? Kar-Al(Take Profit), Zarar Kes(Stop Loss) seviyesi nedir? bunları bilmek, görmek lazim.. fakat AT gözlügü takmış bir adama bunlari anlatsan ne olur..:;))
    insanlarla uğraşmak hakkaten çok zor.. Forumda kimseyi tanimam etmem, kimseden bir menfaatim de yok.. burada amaç Borsada para kazanmak, yoksa birileriyle polemige girmek, olumsuz etkilemek veya manipüle etmek Asla değil.. yazilanlarari okuyan, ilgilenen birilerine fikir vermek, fayda sağlamak için yazıp, ciziyorum.. bir kişi dahi faydalansa ne mutlu bize...
    kolay gelsin..

Sayfa 128/319 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •