Special Days Image
Sayfa 13/316 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 97 - 104 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. benden başkada kimse yok burda haaaa. Benmi yanlış yerdeyim yoksa herkesmi. Neyse yanlızlara devam daha yeniyim.

Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)

AKYAZILI
    Yatırım tavsiyesi değildir. Kelin meğlemi olsa kendi kafasına sürer.

2. Gitmeyen hissede kim neyi beklesinki.. ne bir haber var nede bir proje. Proje var diyelim hiçmi gelişme yok aylardır.?ciner bu ne yapacağı belli olmaz

HTC One M9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by birader Yazıyı Oku
    Gitmeyen hissede kim neyi beklesinki.. ne bir haber var nede bir proje. Proje var diyelim hiçmi gelişme yok aylardır.?ciner bu ne yapacağı belli olmaz

HTC One M9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    haklısınız
    gitmeye başlamadan dolmuyor buralar. Gidincede ver ele.

4.  Alıntı Originally Posted by AKYAZILI Yazıyı Oku
    haklısınız
    gitmeye başlamadan dolmuyor buralar. Gidincede ver ele.
    sabreden derviş muradına ermiş. bence ciner bu bulanık havada bir bomba patlatır.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Herkesi dinle, kendi bildiğini yap.

5.  Alıntı Originally Posted by melih55 Yazıyı Oku
    sabreden derviş muradına ermiş. bence ciner bu bulanık havada bir bomba patlatır.
    İNŞAALLAH

SN. Melih55

6. Sakın kıçını kaldırır da gidersin. Otur oturduğun yerde. Zahmet buyurmayın...
    2008 den beri borsadayım, hiçbir zaman aldığım kağıdın tavan gittiğini görmedim. Göremem de. Çünkü ben varım. Ben olmasam gider. (küçük yatırımcılar)

Albrk' yı tam 1.5 sene bekledim geçen yaz başı zararına sattım. gel gör ki iki gündür fırladı gidiyor. Borsa böyle birşey. uzun vadeymiş, orta vadeymiş, hepsi hikaye.
    Son düzenleme : borsazede; 20-12-2017 saat: 16:15.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...46#post1419846

yıllık hisse yarışmamız tahminleri almaya başlamıştır
    3 hisse seçin 1 yıl yarışalım
    1 yıl sonra kim birinci kim doğru hisseleri seçmiş görelim.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by melih55 Yazıyı Oku
    melih bey, alınan şirketin spk kurallarına göre kayda alınması özkaynakları yani şirketin defter değerini düşük gösterdiği gibi bişiler yazıyor raporlarda. ıfrs göre olsa şerefiye olarak aktifleştirilecekti diyor. ciner ne yapar bu şirketle aldığı şirketi birleştirir.. böylece spk verdiği zarar ortadan kalkar..dün 24milyon adet alışa giriş yaptılar..
    sarıkızdaki 4h çaycının beceriksizliği ölçmenin en basit örneği bu şirket. madeni yıllarca işletti 195 milyon dolara cengize sattı.
    buradayız.

Sayfa 13/316 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •