Sayfa 15/319 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 2551 madde; 113 - 120 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Ky birak 2 sene beklemeyi maliyetini kurtarsa çıkacak bu kağıttan,
    F/k bak fiyata bak...
    Borsa Büyük yatırımcının KY söğüşleme yeri olmaktan çıkmaz
    o yüzden KY hangi kağıda gireceğini çok iyi analiz etmeli.

Burda konusmakla olmaz arayın Yatırımcı ilişkilerini sorun, bıktırın,
    Sorma onlarda arasalarda hemen bıksak diye bekliyorlardı zaten.😊 küçük yatırımcı nın en büyük silahı zaman onuda sen iyi bilirsin üstadım.

HTC One M9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by birader Yazıyı Oku
    Sorma onlarda arasalarda hemen bıksak diye bekliyorlardı zaten.�� küçük yatırımcı nın en büyük silahı zaman onuda sen iyi bilirsin üstadım.

Böylede olsa öylede olsa arayacaksın ben yaptım oldu bitti ile kalmayacak,
    Utanmasa 3,50 yine indirecekleri kağıdı ama endeksten utanıyorlar
    Endeks kizarsın verirler yine ...
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3.  Alıntı Originally Posted by birader Yazıyı Oku
    Termik santral kurulması en az iki yıl...daha adamlar kazma vurmadı ne para kazanmasından bahsediyorsunuz.
    Bu hissede bekliycekseniz uzun vade beklenir başka ekmek yiyemez siniz.

İştirak edilen Konya Ilgın Elektrik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. 138.000.000 ton işletilebilir
    linyit cevheri sahası ruhsatına ve elektrik üretim ve satış lisansına sahiptir. Konya Ilgın’da
    500MW kurulu güce sahip olacak akışkan yataklı kazan teknolojisi ile termik santral kurulması
    planlanmakta ve bu işletmenin 2018 yılında maden çıkarma faaliyetlerine başlaması ve bu
    faaliyetinden hasılat elde eder duruma gelmesi öngörülmektedir.(2017 eylül faaliyet raporundan)

ne yani sallıyorlar mı?

4.  Alıntı Originally Posted by sorosormoz Yazıyı Oku
    İştirak edilen Konya Ilgın Elektrik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. 138.000.000 ton işletilebilir
    linyit cevheri sahası ruhsatına ve elektrik üretim ve satış lisansına sahiptir. Konya Ilgın’da
    500MW kurulu güce sahip olacak akışkan yataklı kazan teknolojisi ile termik santral kurulması
    planlanmakta ve bu işletmenin 2018 yılında maden çıkarma faaliyetlerine başlaması ve bu
    faaliyetinden hasılat elde eder duruma gelmesi öngörülmektedir.(2017 eylül faaliyet raporundan)

ne yani sallıyorlar mı?
    Doğru diyorsun bende biliyorum o açıklamayı ammavelakin şu soruma cvp verin.
    _Santrali cepteki paraylami kuracak,elindeki para anca santralin babasına yeter...
    _santrali kurmak eski parayla en az iki milyar TL. Bu para için kredi hala almadı peki ne zaman alacak.
    _2018 de faaliyet e geçecekti hiçmi bir haber olmaz
    _şu bankadan şu kadar kredi aldık inşaat şu aşamada Vs.Vs.
    Söyle bana ky bu soruları sormak hakkımız değilmi?
    Neyse boşverin biz ne dersek diyelim adamlar gamsız bildikleri okuyorlar. Allahtan zamanın varda illaki Birgün hareketlenir ümidiyle bekliyoruz.allah sağlık versin başkada birşey istemem.sağlıcakla kalın

5.  Alıntı Originally Posted by birader Yazıyı Oku
    Doğru diyorsun bende biliyorum o açıklamayı ammavelakin şu soruma cvp verin.
    _Santrali cepteki paraylami kuracak,elindeki para anca santralin babasına yeter...
    _santrali kurmak eski parayla en az iki milyar TL. Bu para için kredi hala almadı peki ne zaman alacak.
    _2018 de faaliyet e geçecekti hiçmi bir haber olmaz
    _şu bankadan şu kadar kredi aldık inşaat şu aşamada Vs.Vs.
    Söyle bana ky bu soruları sormak hakkımız değilmi?
    Neyse boşverin biz ne dersek diyelim adamlar gamsız bildikleri okuyorlar. Allahtan zamanın varda illaki Birgün hareketlenir ümidiyle bekliyoruz.allah sağlık versin başkada birşey istemem.sağlıcakla kalın

700 milyon dolarlık dev yatırım!

Park Holding, Konya Ilgın’da start verdiği 700 milyon dolarlık dev enerji yatırımı için Tekstilbank’ı satın alan Çinli dev ICBC ile kredi anlaşmasına imza attı. 500 MW’lık bir termik santral inşası için sağlanacak 13 yıl vadeli olan bu kredi paketinin toplam tutarı 508 milyon dolar. Bu finansmanın diğer bir özelliği de ICBC’nin Ciner Grubu ile imzaladığı üçüncü kredi paketi olması. ICBC son olarak Ciner Grubu’nun Ankara Kazan’daki 1.3 milyar dolarlık Soda Külü Üretim ve Doğalgaz Çevrim Santralı yatırımının 1 milyar dolarlık finansmanında da konsorsiyum lideri olarak önemli rol oynamıştı. Ve bu kredi anlaşması uluslararası ticaret finansmanı yayın grubu Trade and Forfating Review tarafından da ödüllendirilmişti. Ciner Grubu bu krediyle Konya Ilgın’da yerli kömür ile çalışacak 500 MW’lık bir santral inşa edecek.

6. Sizin yazdığınız faaliyet raporundan alıntı.Haber yok haber bunları hepimiz okuduk lakin hiçmi gelisme olmaz?.bunu söylemeye çalışıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by birader Yazıyı Oku
    Sizin yazdığınız faaliyet raporundan alıntı.Haber yok haber bunları hepimiz okuduk lakin hiçmi gelisme olmaz?.bunu söylemeye çalışıyorum.

uyarılarınız için teşekkürler..

8. 700 milyon dolarlık dev yatırım arkadaşlar tabela ile reklam ile üretim olmuyor. Bunlar ciner grubu suya götürür susuz getirir adamı. benim şahsi görüşüm önümüzdeki aylarda haber pompalamaya başlayıp K.Y cıyı senede çekecekler ani sert yükselişler olacak ondan sonra aynı senaryo senedi düşürecekler ki bekle ki çıksın. Teknik olarak ise senet şuan toparlanmaya çalışıyor 4.15 üzeri kalıcılık önemli burada 1-2 hafta kalamazsa aşağı verirler tekrar.

Sayfa 15/319 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •