Sayfa 151/320 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 2556 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. https://www.tradingview.com/x/l6FtICep
    Pkrme 3.63-3.69 bandında sıkıştı. 3.69 üstünde ani bir sıçrama yapmasi lazım. daha önünde 3.73 var... Y.T.D.

2. Prkme Kademe analizinde Alıcılar baskın. Halen niye ucmuyor anlamiş değilim.. En çok işlem 3.69'da oluyor.. bu seviye hacimli gecilirse önü acilir..

3. Alıcılar baskın fakat buna rağmen 3.69 geçemeyen Prkme 3.73 zor geçer gibi... önünde baska engel kalmıyor, kağıdı bilerek baskiliyorlar sanki... 3.73 geçse onlarda biliyor Prkme uçacak...

4. Tezek pooktur, kalorisi yoktur, kokusu çoktur... aynen Prkme'de öyle tezek gibi.. Eskiden prkme borsada 6-7.tl'den işlem görüyordu şimdiki hale bak.. Prkme'de yıllardır oyaliyorlar milleti, kağıt halen bir arpa boyu yol alamadı.. BIST'e bakın en kötü kağıtlar bile nerdeyse 2'ye katladı... Prkme 2'ye katlamayi geç daha düştüğü fiyat 4.28 oraya bile gelemedi. Bizde burada 1-2 kademe çıksın diye uğraşıyoruz...
    Cin.ner efendi Prkme hissesi için şimdiye kadar yalan haberlerden başka ne yaptınız,.??? Bir Konya Ilgın dediniz yıllar geçti halen ortada bir faaliyet yok, nerde kaldı bu elektrik üretecek santral... bir 5 yıl dahami geçmesi gerekiyor.??? Yalandan is yapıyor gibi görünüp, kömürü çuvala doldurup satiyorsunuz.. Gelen iş ilişkisi kömür satışı Kap haberi bile hisseye etki etmedi, aksine ertesi gün -eksi kapattı hisse Neden çünkü Konya Ilgınin esas amacı 20-30 kilo kömür satmak değil, çıkan kömürü isleyip elektrik satmak... kağıdı başıboş birakip bu hale getiren şirket ve yönetime Yazıklar olsun diyorum.. başka ne diyeyim, Prkme gerçekten baydı artik... Y.T.D..

5. Alavere dalavere işlerin kağıdı olmuş.. adam kendi adına kayıtlı boş tarlayı konya ilgini Prkme ye sattı, 3.yil içinde tesis kurulacak dediler yalan, yıllardır boş duruyor.. madem bizi düşünüyorlar çalışan bakir madenini sattılar, prkme'yi neden kazan-soda veya Silvan elektirikle iş yapan bir şirketle birleştirmediler..???. Bu şirketin düzgün bir faaliyet geliri yokki.. Şirket kasasindaki para holdingin diğer şirketlerinde kullaniyor, sadece oradan bir mevduat geliri var, yakında o parada buhar olup uçar, ozaman ne yapacaklar merak ediyorum... geçen hafta 4.milyona aldıkları kömür isleme makineside kendi adına kayıtlı diger sirketten alınmış.. iyi alsin sorun yok konya ilgina bir yatırım yapiliyor hisse hareketlendi dedik, nerde bu haberde hisseye etki etmedi.. yani adamlar, sana-bana küçük yatırımcıya çalışmıyor, kendine çalışıyor.. bir cebinden alıyor diğer cebine koyuyor....
    Net-kar 1.ceyrek yüksek çıkıyor, tamamda hepsi bunun mevduat faizi geliri... Hani esas faaliyet geliri... Benim bu hisseden beklentim, şirketin kasasında 508.milyon TL para var, borcu yok. Bu ozkaynagini Yatırim için kullansin... bir an önce konya ilgin elektrik santralinin faaliyete geçirmek için bir adım atilmasi.... şirketin düzgün bir faaliyet geliri, elektrik üretimi, işi olması, ozaman herkes hisseye uzun vade yatırım yapar, gerçekten değerlenir, şirket büyür... Yoksa hisse spek olmaktan ileriye gidemez.. tweetlerde prkme Hissesi uçacak, kacacak diyorlar, yalan inanmayın hepsi spek haberler, neden uçsun ki ortada birşey yok.. ben bir yere uçtuğunu kaçtığını goremedim, gelen kap haberleri bile etki etmiyor.. Bist'te Prkme hariç kaçan-uçan hisseler kabak gibi görünüyor zaten.... Y.t.d..

6. https://www.tradingview.com/x/6XzOQ90z
    Prkme'de hikaye aynı... 3.69 üstünde ilk hedef 3.73... kotu senaryoda 3.61 altı kapanişlarda stop olmak lazım..

7. https://www.tradingview.com/x/C9cVDjSh
    Prkme gunlukte 3.73 yatay direnci üstüne atmadan yükselişten bahsetmek hayal olur... Y.T.D.

8. https://www.tradingview.com/x/JimNO53A
    H1'de kısa periyotta baktigimizda, Alıcı/Satıcı kavgasi daha bitmemiş... Satıcılar kademeyi sürekli aşağı çekiyor, Alıcılar kademeyi sürekli yukarı çekiyor.. Simetrik üçgende Fiyat sıkıştı, artık bir yöne doğru sert bir kırılimin gelmesi lazım...y.t.d.

Sayfa 151/320 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •