Sayfa 198/319 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 2552 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by Mustafa5 Yazıyı Oku
    Bugün yazı/tura atsak kesin dik gelir, tahminlerin hicbiri tutmaz... BIST keyifsiz, günsonu ne olur bende bilmiyorum, herşey olabilir.. BIST geneli hisseler endex'e ayak uyduruyor... işin doğrusu bugün için iyi bir beklentim yok, belirsizlik hakim, yine boş bir gün diyelim... umarım günü az bir Hasarla atlatırız... Y.T.D.. herkese bol şans, kolay gelsin...
     Alıntı Originally Posted by Mustafa5 Yazıyı Oku
    Örnek: BERA.??? Kağıt hergünmu tavan yapar.... 4.50'de ben kağıdı takibe almiştim.. bukadar yükseleceğine ihtimal bile vermedim... öğün ben Bera alsammi almasammi diye kararsız kaldım.. vay arkadaş trene bakar gibi baktık kagida.... çaktırmadan gözünün içine baka baka kağıdı 9-10.tl'ye çikardilar yaa... Bizde burada Prkme bir kademe çıksın diye on takla atiyoruz... hayalimiz Prkme'de neden bir Bera olmasın... Olurmu.??? Çok zor bir soru oldu... Şaban filmindeki gibi.. Ağam bizimle eğlenir misali....:)
    Prkme.??? Konya Ilgın termik santral haberiyle uzun vade aldım kağıdı.. karda etse, zararda etse inadına satmadim... Bu kağıtla niye böyle inatlastim bende anlamadım.. beklenti yüksek kagit uzaya çıkacak ya.... Ne beklentisi arkadaşım adamlar canimizi okudu, borsaya küstürduler bizi.... üstünden yazı gecti, kışı geçti, birde 6.ay brüt takas cezası gecti... diğer kağıtlar uçtu gitti, bu kağıt daha bir arpa boyu yol gidemedi, beklentiye hiç cevap vermedi bile... Karı görünce kaçmakmi lazım, yoksa şirket yatırım yapacak 3.yilda santral kurulacak haberiyle beklenti yüksek diye uzun süre kalmakmi lazim...??? Bence bu şirket yönetimi sahtekarlarin yatacak yeri yok... 2024'ten önce bir santral kuracağı falan da yokmuş alavere-dalavere islerle böyle milleti kandırıyorlarmis meğer bir 5.sene daha oyalarlar milleti... biz İsin farkina varana kadar zaten iş işten geçti bile...
    Şimdi soruyorum hakim bey biz bu şirkete güvenip yatırım yaptık.. fakat kağıt Spek olmaktan öteye gidemedi... bu durumda kim haklı, kim haksız.??

Halen inadına battı balık yan gider misali.. prkme'nin bana attığı kaziklardan sonra maddi-manevi borcu var... olurmu bilmem izleyip görecez, beklentim 10.xx olacak diyorum....

Ben Prkme'ye halen güvenmiyorum, dengesiz, ayarsız bir kağıt diyorum.. şimdilik orta-uzun vade yatırım yapilabilir bir kagit değil, Spek bir kağıt olmaktan öteye gidemez.. bu sefer yemezler prkme... her sabah bir Stop(kaç-kurtul) seviyesi belirleyip kağıda Stop koyuyorum... TP1-2(kar-al) seviyesi koymuyorum, ucu açık, gittiği yere kadar gider diyorum... Bu benim kendi fikrim. kimseyi yalnış etkilemiş olmayayim... Lütfen Herkes kendi fikrine, kendi mantiğina göre hareket etsin.... prkme'de herkese lazım olan tek şey Bol Şans.. oda bende yok, bu kağıttan yana şansım hiç gülmedi.. neyse sağlık olsun diyelim..
    YT.D.(YATİRİM TAVSİYESİ DEGİLDİR.)
    Spegin kafasini karıştırmak lazimm...:) Bir delikanli araci kurum gelip süpürse 4.65'i varya spegin elindeki bütün mal uçacak...
    Yatırım Finans 1.Alici.. kağıdı uçurmaya gücü yetmedi heralde..:) genelde bu çakallar girdikleri kağıdı 2-3 gün uçururlar. Sonra satış mali geri salarlar.... YT.D.
    Mesai daha bitmedi mi?

2.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Mesai daha bitmedi mi?
    Sn. Antiseptik; Prkme hedef fiyata ulaşana kadar mesai bitmez 7/24 devam eder...:) Prkme bedava detayli Analiz daha ne olsun... yazmamdan memnun değilsiniz galiba öyle anladim... Prkme ben dahil herkesi bıktırmış... forum zaten boş, kimse yazmaya meraklı degil... Siz istekliyseniz Görevi size devredebilirim. birazda ben kenardan izlerim...:) Kolay gelsin..

3. Gelecek güzel haberler gelecek az kaldııı.

4.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Gelecek güzel haberler gelecek az kaldııı.
    Sn. Venedik; sizin mesaj Cem Yılmaz filmi gibi oldu... "-kaptan bir cisim yaklaşiyor! -ne cismi, nasıl bir cisim?."..:)
    Ne haberi.??? Prkme'de yakında gelecek guzel haber nedir.??? Nasil yani, duyduğunuz, beklediginiz birşey mi var, meraklandik şimdi...:)

5. Sabırlı olalım biraz. Park bizi mutlu edecek inşallah. Ytd

6. https://www.tradingview.com/x/hpFYNGYl
    Günaydın; Bu haftaki senaryom Prkme 5.xx görecek..
    V formasyonu ve Rally-Base-Rally(Yükseliş-Yatay-Yükseliş) Hedef 5.20...
    Kağıt şimdi 4.50-4.60 Range bandi arasında konsolide durumda, Yatayda hareket ediyor.. bugün yükseliş hareketinin başlamasını bekliyorum.. herkese bol şans...
    Y.T.D.(YATİRİM TAVSİYESİ DEGİLDİR.)

7. https://i.imgyukle.com/2020/07/27/SUoJL1.jpg
    Kademeler boş gibi.. kağıt gitmesin diye 157.bin lot,4.65'e yiğmişlar mali... Y.t.d.

8. https://i.imgyukle.com/2020/07/27/SUojIP.jpg
    İlk 5.Alici/Satıcı pasta... Keyifsiz... Y.t.d...

Sayfa 198/319 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •