Sayfa 235/315 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285 ... SonSon
Arama sonucu : 2516 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. Uzun vadeli dalga yapısına bakınca kuvvetli dalga yukselişindedir ve ara duzeltme de bıtmek uzeredir,agresif çıkış gelmesini bekliyorum.

https://twitter.com/luxattt/status/1349335329757679616

Aylık dalga yapısı

Günluk dalga yapısı

2. Merhaba abilerim. Bir konuyu merak ediyorum. Bu şirketin 400 küsür milyon alacağı var. Ama bilançoda neden gözükmüyor. Bu rakam çok büyük değil mi? Hazine bulmuş gibi sevinmiştim ama yanlış mı düşünüyorum?

3.  Alıntı Originally Posted by Hfrk Yazıyı Oku
    Merhaba abilerim. Bir konuyu merak ediyorum. Bu şirketin 400 küsür milyon alacağı var. Ama bilançoda neden gözükmüyor. Bu rakam çok büyük değil mi? Hazine bulmuş gibi sevinmiştim ama yanlış mı düşünüyorum?

4. Daha once vermiş oldugum dalga sayımına uygun sekilde cıkışa başlamıstır,onemli direncte olup o direnci asmasını bekliyorum

https://twitter.com/luxattt/status/1352319335008776194

5. Boombeach abi teşekkürler. Taşlar biraz daha yerine oturdu. Abi benim anladığım bu alacak şirketin holdinge verdiği kredi. Şirket bunun faizini alıyor, alacak. Doğru mudur abi? Şirket bu nakiti iyi yatırımlara kanalize edemiyor bu yüzden de piyasa iyi fiyatlamıyor doğru mudur abi?

6.  Alıntı Originally Posted by Hfrk Yazıyı Oku
    Boombeach abi teşekkürler. Taşlar biraz daha yerine oturdu. Abi benim anladığım bu alacak şirketin holdinge verdiği kredi. Şirket bunun faizini alıyor, alacak. Doğru mudur abi? Şirket bu nakiti iyi yatırımlara kanalize edemiyor bu yüzden de piyasa iyi fiyatlamıyor doğru mudur abi?
    Estağfurullah. Aga aslında şirkete kıyak çekti ama anlayana. Alacak para bisey değil agaya bi ruhsat daha devreder Borçlu olur çıkarız. Önemli olan ılgın da yatırım kararı almasi. Saygılar

7. Teşekkürler abi. Alacak para birşey değil derken ne demek istedin? Miktar çok büyük ciroya bakarak?

8.  Alıntı Originally Posted by Hfrk Yazıyı Oku
    Teşekkürler abi. Alacak para birşey değil derken ne demek istedin? Miktar çok büyük ciroya bakarak?
    ağa için birşey değil o para

Sayfa 235/315 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •