Sayfa 250/320 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300 ... SonSon
Arama sonucu : 2559 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. Prkem son durum.. kisada day-trade H1.saatlik ema(21):6.07 ve SuperTrend:5.94 altı kapanislar yapınca Stoplar calisti.. ben trade etmedim yani kisada stop koymadim.. halen tutuyorum kağıdı... ben şimdilik Swing trade - trend çizgisi takibi yapiyorum.. bugün geri çekilmeler fiboi(0.618):5.84'e kadar devam etti, nokta atış yükselen siyah Trend çizgisine değdi ve 3.dibi yapti.. kritik seviye 5.82 köprüden önce son çıkış.. Yarın için buradan dönecektir.. neden derseniz.??? Şimdilik kısada oluşan yapı yükselen trend Boğa/Al yapısı HH(yüksek üst) ve HL(yüksek alt)... yani bir sonraki dibi yukarıda oluşuyor..
    Kötü senaryo 5.82 altı kapanislar yaparsa sıkıintili olur...👍
    y.t.d.(yatırım tavsiyesi değildir.)

Arkadaşlar bu hissede ki sıkıntı
    Faaliyet kârı olmaması
    Yaptığı bir iş yok santral işine başlarsa duzelebilir.
    Birde yeni blancoda Özkaynak arttığı için şirket geri alım fiyatını günceller vede alıma başlarsa diye düşünüyorum
    Yy.tv.degildir
    Sagliklar

Alıntı Originally Posted by Mustafa5 Yazıyı Oku

Prkem son durum.. kisada day-trade H1.saatlik ema(21):6.07 ve SuperTrend:5.94 altı kapanislar yapınca Stoplar calisti.. ben trade etmedim yani kisada stop koymadim.. halen tutuyorum kağıdı... ben şimdilik Swing trade - trend çizgisi takibi yapiyorum.. bugün geri çekilmeler fiboi(0.618):5.84'e kadar devam etti, nokta atış yükselen siyah Trend çizgisine değdi ve 3.dibi yapti.. kritik seviye 5.82 köprüden önce son çıkış.. Yarın için buradan dönecektir.. neden derseniz.??? Şimdilik kısada oluşan yapı yükselen trend Boğa/Al yapısı HH(yüksek üst) ve HL(yüksek alt)... yani bir sonraki dibi yukarıda oluşuyor..
    Kötü senaryo 5.82 altı kapanislar yaparsa sıkıintili olur...��
    y.t.d.(yatırım tavsiyesi değildir.)
    mustafa başkan ne haber ? takipteyim seni yine eski sevgiline dönmüşsün yarım kalan bir hesabın var sanırım kolay gelsin sana, bu arkadaşlar zordur bir ara vaktin olursa zoren analizi yaparmısın teknik analizinden ne anlamalıyım ? teşekkürler bol şanslar bu arada ereğliye de uğra ara da özlettin kendini

4.  Alıntı Originally Posted by alagadi Yazıyı Oku
    mustafa başkan ne haber ? takipteyim seni yine eski sevgiline dönmüşsün yarım kalan bir hesabın var sanırım kolay gelsin sana, bu arkadaşlar zordur bir ara vaktin olursa zoren analizi yaparmısın teknik analizinden ne anlamalıyım ? teşekkürler bol şanslar bu arada ereğliye de uğra ara da özlettin kendini
    Selam baskan.. aynen öyle oldu.. eski manitaya döndük.. 😀 Prkme'den hirsimi cikaracam.. inatlastim yine, vay arkadaş, çıkacak kağıt sanki bana inat çıkmıyor ya.. saçmalıyor halen.. kağıt bir normale donemedi.. buna sardım bu aralar.... Ereğli takipteyim, çiziyorum halen fakat yayinlamiyorum.. Mart ayi temettü ayı Ereğli dussede ciksada herkes temettü bekler, kimseyi etkilemememek icin yazmadım oraya... ozelden, Ereğl atarım sana, zorene bir bakayim ne diyor..👍

Alıntı Originally Posted by Mustafa5 Yazıyı Oku
    Selam baskan.. aynen öyle oldu.. eski manitaya döndük.. Prkme'den hirsimi cikaracam.. inatlastim yine, vay arkadaş, çıkacak kağıt sanki bana inat çıkmıyor ya.. saçmalıyor halen.. kağıt bir normale donemedi.. buna sardım bu aralar.... Ereğli takipteyim, çiziyorum halen fakat yayinlamiyorum.. Mart ayi temettü ayı Ereğli dussede ciksada herkes temettü bekler, kimseyi etkilemememek icin yazmadım oraya... ozelden, Ereğl atarım sana, zorene bir bakayim ne diyor..
    bu kağıt ilk çıktığında park tekstil olarak çıkmıştı 90'lı yıllarda faaliyet alanı farklıydı, konsorsiyum lideri global menkul değerler idi şimdinin glyho'su yani global yatırım holding. mustafa başkan kağıdı 15 li fiyatlardan arz ettiler (kitlediler millete ) bir abimiz vardı Allah rahmet eylesin öldü adamcağız prkte idi borsa kodu abim kağıt geldimi 1lira ve altına hatta kuruşlu rakamlara bu dediğim abi belki 2 yıl boyunca bu düşük fiyatlardan topladı senin gibi inatçıydı sonra sonra kağıt uçtu tabi bu abimizde köşe oldu hatta lastik bayisiydi kendisi firmanın adını değiştirdi Lastik Park olarak hala da devam ediyor oğulları manisa merkez de kağıt sahipleri aynı dikat et aman ha

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. taşı babam taşı
    bekle babam bekle
    bu ne ya?

7. Ciğerci hocam ne olacak bunun hali
     Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    taşı babam taşı
    bekle babam bekle
    bu ne ya?
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Belediye otobüsüne binmişim gibi hissediyorum. Aynı duraklarda dolanıp duruyoruz kaç aydır. Arkadaş bi başka mahalleleri de gezdir, bu ne yavv 😆 😆

Sayfa 250/320 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •