Sayfa 251/319 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301 ... SonSon
Arama sonucu : 2551 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    taşı babam taşı
    bekle babam bekle
    bu ne ya?
    Bi de borsa sabır işi demezler mi, ne sabrı uleyyn. Sabır taşı olduk.

2.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    taşı babam taşı
    bekle babam bekle
    bu ne ya?
     Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu hissede ki sıkıntı
    Faaliyet kârı olmaması
    Yaptığı bir iş yok santral işine başlarsa duzelebilir.
    Birde yeni blancoda Özkaynak arttığı için şirket geri alım fiyatını günceller vede alıma başlarsa diye düşünüyorum
    Yy.tv.degildir
    Sagliklar
    Gören de faaliyet karı olan hisseler gidiyor zanneder 😆

3. Prkem fiyat hareketleri.??? oluşan yapı gereği Bayrak direği+bayrağı çizdi (3.cü tepeyi) yapti.. 6.05'te 3.cü dibi yapıp dönmesi lazimdi.. olmadı destek çizgisi aşağı yönde kırıldı, bayrak yapısı bozuldu.. 3.dibi çok asagida yaptı.. göz gore göre indirdiler yine.. 6.00 destek çizgisi kirilinca stop olmadık düşmesine izin verdik iyimi.. kağıdı kısada day-Trade etmiyorum.. etmek lazımmiş... prkem sürekli dalgalı bir yapıda hareket ediyor.. çıkışları saçma, inisleri ayrı bir saçma oluyor....y.t.d.

4. Kisada oluşan yeni yapı böyledir.. bugun-yarin S-hareketini çizecektir... ortadaki direnç kırmızı çizgiyi geçemedi, alttaki mavi destek çizgisinden dönecektir.. düşüşünü tamamlamiştir.. y.t.d.

5. e Kağıt düşüyor, peki ben neden halen pozitif düşünüyorum..??? Çünkü kağıt düşmek istemiyorki.. oluşan yapıya bakalim... 2.barla yaptığı çıkışı, 50.barla ancak düştü.. düşecek olsa nasil 2.barla sert çıktıysa, aynı sekilde düşerdi.. bu kalles tahta yapicinin bir biktirma hareketidir, mal toplama işi yapılıyor.. çıkışi yakındır...
    Y.T.D.(yatırım tavsiyesi değildir.)

6. Geriye dönüp Prkme.nin son-5 aylık hareketlerine bakarsak... yükselen bir kanal içinde dalgalı bir yapıda ilerlediğini görürüz.. kağıt benim için şimdilik pozitif seyirdedir... ne zamanki bu kanal asagiya doğru kalıcı olarak kırılır, işte o zaman negatife dönerim..👍
    Y.T.D.(yatırım tavsiyesi değildir.)

7. Yarın için kalles tahta yapicinin bize kurduğu tuzak satın, kaçın kağıt düşüyor izlenimi verecek.. Bear Trap(Ayı Tuzagi) çalışacakmi bakalım.. fiyat tekrar 5.80 üzerine atarsa tehlike geçmiştir derim... Sn.tahta yapıcı yemezler yalandan düşürme kağıdı, tekrar 6.00 gelde orda görüşelim seninle... y.t.d.

8. Geçen hafta Direnci hacimli güçlü yeşil bir mum cubukla kırdı. O gün blok halinde yüklü alım olmuş.. işlem hacmine bakarsak bu daha iyi anlaşılir.. düserken islem hacimleri çok cılız kalmış.. fiyat hacimli geçilen bu direnç çizgisinin altına indi, sorun değil burada kalıcı olacağını sanmiyorum... bu çizgi tekrar gecilecektir.. y.t.d.

Sayfa 251/319 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •