Sayfa 255/319 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305 ... SonSon
Arama sonucu : 2551 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. Emeğinize sağlık.. Teknik çalışmıyor gibi bir hava yaratsa da bu tahtada tekniğin iş yaptığını düşünüyorum. Elbet gidecek, zamanını bilemiyoruz fakat bir thyao grafiği gibi çalışır mı bilmem

2. Prkem sorunu çıktığı seviyede duramiyor, üstüne birşey koyamiyor.. kisada önceki fiyat hareketlerine bakarsak hareketin birebir aynısını minik tekrarlarla yaptiklarini görürüz.. tahta yapıcınin oyalama, kendini unutturma, biktirma, kağıttan soğutma, mal toplama işleri.. önceki çıkışta Adamlar 2-3 barla yaptığı yükselişi 194 barla geri aliyor... Son çıkisa bakarsak 2.,barla yaptığı yükselişi 80.barla geri aldılar.. hareketler birebir copy/paste olmuş.. adamlar bir fırıldak ceviriyorlar, resmen bizimle egleniyor.. y.t.d.

3.  Alıntı Originally Posted by ispinoza Yazıyı Oku
    Emeğinize sağlık.. Teknik çalışmıyor gibi bir hava yaratsa da bu tahtada tekniğin iş yaptığını düşünüyorum. Elbet gidecek, zamanını bilemiyoruz fakat bir thyao grafiği gibi çalışır mı bilmem
    Eyvallah hocam..👍 aslında aynen dediğin gibi teknik çalışıyor fakat işi zamana yayiyorlar.. zamanı biz kestiremiyoruz işte.. prkem kısa-orta-uzun takipteyim, yapıştım yakasına.. adamların ne yapmaya çalıştığını anlamayaa calisiyorum. Yok sürekli kisir döngu, kaseti başa geri sariyorlar.. geçen seneden beri verdiğim ilk hedef 5.47 idi.. tekrar oraya geri geldik sayılır... bir arpa boyu yol gidemeedik. bu kağıt ya kısada trade edilecek, yada al/unut şeklinde hedef beklenecek.. son grafige bakarsak adamlar bizi yine göz göre göre kandırdı ya.. tahta yapicinin işi bu zaten. Elinde hisse olanı kandirmak, hata yaptırmak... hissede geçen haftaki yukseliste 2.barla Blok halinde yüklü hacimli alım olmuş... Bunu önceki gibi geri bırakmazlar dedik yok yine yanildik. son çıkisın basladigi seviyeye geri geldik...
    Neyse yapacak birşey yok.. hedefi beklemeye devam..👍

4.  Alıntı Originally Posted by ispinoza Yazıyı Oku
    Dostum link çalışmıyor.. nedir haber.??? mümkünse kısa bir özet yaparmisin..👍

5.  Alıntı Originally Posted by Mustafa5 Yazıyı Oku
    Dostum link çalışmıyor.. nedir haber.??? mümkünse kısa bir özet yaparmisin..��
    Ciner holdingin enerji alanında sayılı firmalardan olduğunu yazıyor.ilk onda değil.

6.  Alıntı Originally Posted by ispinoza Yazıyı Oku
    Samimiyetlerine ikna olamadım. YEKDEM avantajları gibi, kendileri için de bir teşvik bekliyorlar.
    Evet teşvik bekliyorlar.

Sayfa 255/319 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •