Special Days Image
Sayfa 259/316 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. şirkette sahipleri de yöneticileri de ölmüş sanırsın; abi hiçbir haber yani bir girişim yeni bir faaliyet veya mevcut faaliyetlerde bir değişiklik yok mu?
    yani şirkette yaşam belirtisi verecek bir hareket yok mu anlamadım ki.
    Çakalların şirketleri borsa da rekor üstüne rekor kırarken bu hisse ye bakan yok.
    bir ara hisse geri alımı yapacağım dediler kağıt hareketlendi sonra ne geri alım yaptılar ne de kağıdın geri vitese takması durdu sanırsın batıyor son 15 günlük satışlara bakın satan satana.
    Hoş bizim yerli yatırımcıların da ne halt ettikleri de belli değil o başka.
    ancak yabancı bilir fiyatın pahalılığını ucuzluğunu, cuma günü olduğu gibi bedavadan toplar toplayabildiği kadar sonra kağıt iyice primlenir ondan sonra bizim yerli yatırımcı aaaa burda da bu varmış diye oturur kucağa.

2. 20 yıllık borsa hikayemin en berbat sayfası oldu. Anlaşılır gibi değil. Aslında çoktan beni sat dedi ama hep şu ucuz kaldı hikayesini bekledik bir türlü işlerlik kazanmadı kazanamadı. Yani bu kağıtta olan hiçbir fon, yatırımcı kıpırdamıyor mu kağıdı, anlaşılır gibi değil..

3.  Alıntı Originally Posted by ispinoza Yazıyı Oku
    20 yıllık borsa hikayemin en berbat sayfası oldu. Anlaşılır gibi değil. Aslında çoktan beni sat dedi ama hep şu ucuz kaldı hikayesini bekledik bir türlü işlerlik kazanmadı kazanamadı. Yani bu kağıtta olan hiçbir fon, yatırımcı kıpırdamıyor mu kağıdı, anlaşılır gibi değil..
    Sn. İspinoza yazınızın tüm harflerine noktalarına katılaraktan altına imzamı atıyorum.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Cante tavan, kozaların primli olduğu bir günde bile gidemiyor. Nasıl büyük bir oyun varsa artık....

5.  Alıntı Originally Posted by ispinoza Yazıyı Oku
    Cante tavan, kozaların primli olduğu bir günde bile gidemiyor. Nasıl büyük bir oyun varsa artık....
    Sesinizi duydu galiba . Son iki saat tavanda kilitli kaldı. A1 alıma devam ediyor...

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by AsilTurk1434 Yazıyı Oku
    Sesinizi duydu galiba . Son iki saat tavanda kilitli kaldı. A1 alıma devam ediyor...

5.12 iken yaptığımız uyarıyı es geçemedi. Ama esas sorunu gittiği yerde tutunamamak. İnş makus talihini değiştirir.

7. Cante ve Prkme 'nin piyasa değerlerini ve rasyolarını karşılaştıracak olan bir üstadımız varsa eğer yardım ederse kağıt hakkında ileriye dönük daha net yorumlar yapabiliriz.

Sayfa 259/316 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •