Sayfa 262/319 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312 ... SonSon
Arama sonucu : 2551 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. Hisseyi baskıliyorlar kokususu çıkar......borsada her kağıt 2 3 kat yaptı illaki sende gidecen

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by metalicaa Yazıyı Oku
    Hisseyi baskıliyorlar kokususu çıkar......borsada her kağıt 2 3 kat yaptı illaki sende gidecen

Yoksa güzel bir maden buldunda lotlarimizimi almaya calisiyon

Yatırım tav degildir

3. İllaki götürecek sin burda kaldıkça alıcı çok olacak borsanın en ucuz kağıdı

4. Cinerin ortamı

[QUOTE=metalicaa;5372774]İllaki götürecek sin burda kaldıkça alıcı çok olacak borsanın en ucuz kağıdı

Burada dediğin yada bildiğin gibi olmuyor işler, bilakis geriye eksiye doğru yavaş yavaş bir ortam var loş ışıklar altında

5. Cinerin ortamı

[
    eksiye doğru yavaş yavaş bir ortam var loş ışıklar altında

6. İllaki gidecek diye 8 senedir bu hisseyi bekleyip, portföyü yerinde sayan, bu mesajları okuyup kahreden forumdaşlara selam olsun.... Yatırımcıya ihanet devam etmekte...

7. Bugün yine bir tribülans yaşadık!
    Aşağıdaki “üç temel olumsuz olgu” borsamızın başında kılıç gibi duruyor!

1.Halkbank davası, verilebilecek cezalar ve peşi sıra amerika ile oluşacak politik çatışmalar ve bunun ekonomiye olabilecek etkileri,

2.S400 uzerinden Nato tutumu ile olası kararları ve bunun sonucunda Nato ülkeleri ile olabilecek politik kavgalar ve ekonomik sonuçları.

Doviz rezervlerinin aşırı hassas noktada oluşu ve dovizin aniden patlama endişesi, (Sonuçta doğalgaz petron, üretim makşnaları, teknik cihazlar, aramal gibi zorunlu dış alımlar için doviz şart, dış borç ödemeleri için doviz şart! Doviz kaybağı olmayınca ne olur!)

Tabi “Rusya ile oluşan gerilimler” “Suriye ve Libya daki askeri pozisyonlarda olabilecek yeni gelişmeler” “ avrupa birliği ve bazı akdeniz ülkeleriyle akdeniz deniz sahası üzerinden oluşabilecek yeni çelişmeler” de borsaya ikincil etki edebilecek durumlar.

Maalesef ülke bu kadar politik ve finasal sıkıntlar içinde iken, borsada sürekli böyle önemli çalkantılar olacak gibi görünüyor!

8. Para tekniği bozar değişmez bir kuraldır.Bizim borsa artık tamamen alış satışa göre pozisyon alındığı bir mecraya dönüşmüştür.Şirketin büyüme öyküsü kasasındaki parası bilançosu tamamen masaldır.

Eğer yüklü bir miktarda giriş yaparsanız hemen terse pozisyon alınır.Bunu bilerek yatırım yapmalısınız.Hele şirket bunun gibi üç kağıtçının önde gideni bir maniplatör parton tarafından yönlendiriliyorsa geriye dönüp hızla kaçmalısınız.

Şirket bilanço açıklamadan önce giriş yaptım yüklü miktarda.Şansa o akşam sözde süper bilanço açıkladı.Ama tabi bana burayı zindan etmeye and içti tahtacı yedirir miyim sana der gibi.Ertesi günü o bilançoya rağmen eksi açtı hisse.O gün bugündür de düşüyor.

Hasılı kelam bu hisse iyi bir pirim yaparsa anlayın ki satmışımdır.Yok buralarda kan kusturmaya ve dahi geri gitmeye devam ederse anlayın ki elimde tutmaya devam ediyorumdur.

Forum sayfasından anlaşılacağı üzere pek fazla yatırımcısıda yok zaten.

Aklıma geldi bu hisse benim en büyük borsa maceralarımdan biridir aynı zamanda sene 1998 sanırım o zamana kadar her sattığım hisse ben sattıkdan sonra uçuyor.Dedim askere gideceğim bir hisse alayım böylece uzun süre elimde tutmuş olurum.Çıkmış olduğum şirketden aldığım bütün çıkış paramla Park tekstil aldım fiyat yalan olmasın 0.80 kuruş olacak.

Askerden 18 ay sonra geldiğimde hisse fiyatı 0.84 kuruş olmuştu.Ulan dedim bana buralarda ekmek yok sat gitsin.Ben sattıktan çok değil bir kaç ay sonra maden işine falan girdi fiyat yalan olmasın 80 tl oldu.

Aslında geçen o kadar yıldan sonra tekrar buraya uğramamam lazımdı ama tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır döngüsüyle kendimi birden yine burda buldum.

Uzun lafın kısası siz satmazsanız sürünecek,satarsanız uçacak.Bizim borsamız işte budur.Hayal görmeye kalkmayın.

Sayfa 262/319 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •