Sayfa 283/317 İlkİlk ... 183233273281282283284285293 ... SonSon
Arama sonucu : 2529 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by melihkapar Yazıyı Oku
    Prkme yatırımcı bazında hala istediği seviyeye gelemedi herhalde yazan yok şimdi bu rasyolqra göre bile ucuz olan hisseye bizim ky 25 30 olunca damlar ondan sonrada bana bunu çaktılar diye veryansın eder 6 liradan hissenin yüzune bakmayan yatırımcı 25 olunca ayaz olacak diye saldırır bana göre hisseye termik santral haberi düşerse buralar dutluk olur çünkü yatırımını yapmayı düşündükleri santralin konyayı besleyebileceğinden bahsediliyor öyle bir durumda bu şirketin değeri ne olur aklımda deli sorular neyse yine ćok konuştum kusurumuz varsa affola

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın melihkapar size kesinlikle katılıyorum. Ben de önceki hafta cuma 11 den aranıza katıldım. Ben de asuzuda 50 lerden itibaran sizin gibi çok yazdım. Asuzu sayfasınana bakabilirsiniz. Bizim insanımız değin gibi hisseyi zirveden almasını sever. Sonrada yangın yeri gibi ver yansın eder. K.Y.T.D.

2. Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)

ACA42

Hisse tavan yapacak nerdeyse... kimsecikler yok. Ya kimse kalmamış yada çalı arkası. K.Y.T.D.

3. Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)

ACA42

E normal dün tavana yakın kapatan hisse bu gün %10 yakın düşerse kimsecikler kalmaz. Kendi çalıp kendisi oynuyor. Hayırlısı K.Y.T.D.

4. Yani bugünkü hareket çok normaldi rsi bistin en yukseğindeydi birde 7den beri neredeyse soluksuz yükseldi bence bunlar normal hareketler bir motorları soğutsun aslında benim için önemli olan Konya'daki kömür rezervive buna bağlı kurmak istedikleri termik santral eğerki bu haber gelirse bence buralar daha dutluk olur çünkü konyayı besleyebilecek bir santralde n bahsediliyor böyle bir haber düşerse bu sene bistte tarih yazar maliyet 6.50 beklemeye devam bakalım
     Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)

ACA42

E normal dün tavana yakın kapatan hisse bu gün %10 yakın düşerse kimsecikler kalmaz. Kendi çalıp kendisi oynuyor. Hayırlısı K.Y.T.D.
    SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

selam herkese bol kazançlar..

prkme yakın takibimde kömür linyit madenleri ne zaman devreye girecek acaba?

3. çeyrek faaliyet raporlarını merakla bekliyorum.

yazdığınız gibi forum pek bir değer görmemiş, konuştuğunuz gibi buralar şuan dutluk gibi umarım güzel bir yerde binicem şimdi kısa dan ufak ufak..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

prkme yatırımcısı vardır herhalde ya fikir verecek daha bilgili bir kişi özellikle kömür çıkarma maliyeti vs..

sektörden arkadaş aranıyor
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7. neden taban oldu bilen var mı?
    yapmış olduğum yorumlar Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. tabandan aldım.sattığıma pişman olmuştum.yarın taban olsun olmasın biraz daha almayı düşünüyorum.haber aslında bana göre olumlu.ama beklentiler farklı demekki.y.t.d.

Sayfa 283/317 İlkİlk ... 183233273281282283284285293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •