Sayfa 3/309 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 17 - 24 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Ben karanlık sevmiyim be topram

3. Bizi ilgilendirirmi bilmem.<br />
    <br />
    TBMM Genel Kurulunda, Bazı Vergi Kanunları ile Diğer Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nın 84 ila 104'üncü maddelerini kapsayan 4'üncü bölümü kabul edildi.<br />
    <br />
    Kabul edilen tasarıya göre, kooperatiflerin ortakları dışındaki kişilerle yaptıkları işlemler ile kooperatif ana sözleşmesinde yer almayan konularda ortakları ile yaptıkları işlemler &quot;ortak dışı&quot; işlemler olacak.<br />
    <br />
    Kurumların, en az 2 yıl süreyle aktiflerinde yer alan iştirak hisseleri ile aynı süreyle sahip oldukları kurucu senetleri, intifa senetleri ve rüçhan haklarının satışından doğan kazançların yüzde 75'lik kısmı ile aynı süreyle aktiflerinde yer alan taşınmazların satışından doğan kazançların yüzde 50'lik kısmı Kurumlar Vergisi'nden müstesna olacak.<br />
    <br />
    Tasarıyla, imalat sanayisine yönelik yatırım teşvik belgesi kapsamındaki yatırım harcamaları için Kurumlar Vergisi'nde uygulanan indirimler 2018'de de devam edecek.<br />
    <br />
    Kurumlar Vergisi yüzde 22 olacak<br />
    <br />
    Kabul edilen tasarıyla, kurum kazancı üzerinden yüzde 20 oranında alınan Kurumlar Vergisi, kurumların 2018, 2019 ve 2020 yılı vergilendirme dönemlerinde yüzde 22 olarak uygulanacak. Bakanlar Kurulu, yüzde 22 oranını yüzde 20 oranına kadar indirmeye yetkili olacak. Belediye ve bağlı idareler, mabetlerin yanı sıra eğitim kurumlarına, yurtlara, okul pansiyonlarına ve hastanelere de indirimli bedelle ya da ücretsiz olarak içme ve kullanma suyu verebilecek.<br />
    <br />
    Tasarıya ihdas edilen 2 maddeyle, &quot;üzerinde yazılı düzenleme tarihinden önce çekin ödenmek için muhatap bankaya ibrazı geçersizdir&quot; düzenlemesinin yürürlük süresi 31 Aralık 2020 tarihine uzatıldı.

HTC One M9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tabiki ilgilendirir.ama bunu yaşayıpta göreceğiz.

HTC One M9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. yine mi oh be demediniz buyrun.4.00 az kalsın gözümüz patlayacaktı.
    kasası döviz dolu şirketler arasına girdi. iyi mi? http://www.borsagundem.com/foto-habe...isyonu/1251675
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Herkesi dinle, kendi bildiğini yap.

6. Hisse coşmuş forumda kimse yok.

7.  Alıntı Originally Posted by agun Yazıyı Oku
    Hisse coşmuş forumda kimse yok.
    Hisse coştu da 4 geçemedi.geçerse yön yukarı.yatıtım be üretime ne zaman başlatacak ?satıştan gelecek 750 milyon tl ne zaman kasaya girecek bilgisi olan var mı?devasa bir bir şirkete dönmüş.sasa gibi bir trent yakalayabilir.

8. Hisse buyuk direnci asti yarin cok yukariya gidebilir !!!

Sayfa 3/309 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •