Sayfa 89/321 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 2563 madde; 705 - 712 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

Bu hisse 700 milyon dolara mal olacak Konya Ilgın termik santralini bugünkü haliyle yapamaz. Kredi alması şarttır.hepsini kredi alsa faiz yükü altında ezilir.mecburen yüksek oranda bedelli sermaye artırımı yapması gerekecek.piyasa bugünkü gibi aptalca fiyat ve hareket ile bu hırsızları fonlamaz.yatirimci güvenini kazanmak zorundalar.termik santrali cazip bir yatırım olarak bize sunmak zorunda.boyle bir nedenle hisse oluşan formasyon gereği 7,5 lere gitmeli ki yüksek bedelliye katılalım.gitmezse

Gitmezse: patron da para çok.bedelli düşük fiyatlardan olursa bizim katilmadigimiz bedelliyi o alır denilebilir.bu riski de alamazlar.cunku öncesi sayfalar da yazdım konya Ilgına 1milyar yatırdı.ozsermaye harcamalar olmasa idi 1,750 milyar olacaktı.hisse 300 milyon TL piyasa fiyatı ile bedelli yaparsa bu kez bedevadan 1,750 milyonluk mala ortak edecek piyasayı.bu işlerine gelmez. rakamlar bakkal hesabıdir.kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Düşüş fiyatlı bedelliye biz katilmasak bile katılacak başka büyük yatimcilar çıkar.yukaridaki gerekçeyle

La spek gsdho nun kâri gördün.yatirimci ile fazla uğraştı.doviz 7 lere zipladi.mal gibi seyretti.olani biteni.ayni duruma sende düşme mal olma.kus beynin biraz çalışsın

Yani bu kadar cimri olma.nerede ise su parası vermemek için çöpten bedava aldığın pet şişeye iseyip onuda geri içecen.zavalli.ac kesenin ağzını.pinti herif.,🖕

6. Seni de unuttum Cino'nun kağıdı. Sahibin paracıkları turşu kuracakmış.O yüzdendir senin çer çöp olman wifisinde değilmiş.
    YTD

7. Kâr açıklayan kağıt gitmiyor, dünya zarar açıklayan kağıtlar tavan üstüne tavan gidiyor. İğrenç, mide bulandırıcı, tiksindirici bir borsa. Yazıklar olsun be. Kağıtta sırf küçük yatırımcı var diye...

8. yuhhh aqw buna nasıl bi satış şekli alım 100 100 satım 400 500 tek tuş umarım açıkcıdır ve düz ovada yakalanırlar

Sayfa 89/321 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •