Sayfa 302/319 İlkİlk ... 202252292300301302303304312 ... SonSon
Arama sonucu : 2551 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

halen kayığın üzerindeyiz.. 21.86 altında kayık su alır.. ne teknik analiz oldu ama...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Silopi elektrik park madenle ikgisi yok.
    Burası park holdinge ait olup,gsdholdinginde payı var ama
    Bu şirkete bir geitirisi yoktur.
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Sagliklar

3. cinali,

PRKME'nin tabi ki Silopi elektrik ile bir ilgisi yok, o mesajı sayın 1prometheus'un "Bari Silopi elektrikle şirket birleşimi yapsalar burdan gelen nakit akışıyla ılgın projesi kısmen desteklense." görüşüne binaen yazmıştım. Şirket ve tüm yöneticileri enerji piyasasından yasaklı olunca böyle bir ortaklık yapılamaz anlamında.

15 Temmuz sonrası adamlara çöktüler, zaten can derdindeler, kumpas üstüne kumpas kurdular en son Fatih Altaylı'yı bile postalamak zorunda kaldılar; gelmiş halen servet devri bilmem ne ? O servet senin miydi de kendisine devretti, zaten adamın kendi parası, halka açıldığından bu yana tek 1 tane bedelli yapmış da cebinden para mı çıktı ?

Para demişken...Seni parayla mı üzerime salıyorlar, anlamadan dinlemeden maydanoz olmaca. Aynısını CANTE başlığında da yapıyordun şimdi geldin buraya. Kainata negatif enerji yaymak üzere mi yaratıldınız kardeşim. Kendine özgün tek 1 analiz, yorum vs olmadan hep başkalarını eleştirmece...

Hastasınız siz, gerçekten...Git tedavini yaptır öyle gel...

Bir huzur yaw !
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

4. Geriye dönük yazılanları pek takip edemedim.
    Yıllık yeniden değerlendirme yapıldı mı veya yapılacak mı? Veyahut zamanı??
    Hisse fiyatı neredeyse geçen yılki fiyatlara gelecek biraz daha gevşese...
    Gayrimenkuller, menkuller, kasadaki döviz vs. gelirler hiç mi etkilemez veya etkilemeyecek hisseyi..
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by emre73373 Yazıyı Oku
    Geriye dönük yazılanları pek takip edemedim.
    Yıllık yeniden değerlendirme yapıldı mı veya yapılacak mı? Veyahut zamanı??
    Hisse fiyatı neredeyse geçen yılki fiyatlara gelecek biraz daha gevşese...
    Gayrimenkuller, menkuller, kasadaki döviz vs. gelirler hiç mi etkilemez veya etkilemeyecek hisseyi..
    Özet geçecek olursak...

Ilgın kömür sahasının rezerv raporunu bekliyoruz üstadım...Yıl sonu bilançosuna (belki de 2024/3 aylıklara) yansımayacak ama sonrasında özkaynaklarda ciddi bir artış olacak gibi duruyor. Pd/Dd zaten 1 li seviyelerde, böyle bir gelişme olduğunda 0 lı rakamlara inecek ha keza FK. Piyasada eşi benzeri olmayan rakamlar bunlar ?!

Şirketin keş 1 milyar TL civarında nakdi var ve yeni bir açılım yapılması umudundayız. Bu para ilanihaye kasada bekletilmez, şu EPDK belirsizliği bittiği anda gelsin yeni projeler...

6. Şirketimizin bağlı ortaklığı Konya Ilgın Elektrik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin ("Konya Ilgın") işletme ruhsatına sahip olduğu 2444 ve 1247 ruhsat numaralı Konya'nın Ilgın ilçesindeki maden sahalarındaki UMREK 2023 koduna göre "Mümkün" kategoride sınıflandırılmış kömür kaynağının "Belirlenmiş" ve/veya "Ölçülmüş" kömür kaynağı kategorisine yükseltilmesi için çalışmalara başlandığı açıklanmıştı.

Bu çerçevede, Şirketimizin bağlı ortaklığı Konya Ilgın ile Avrasya Jeotek Sondaj Mühendislik Madencilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. arasında 1247 ve 2444 ruhsat numaralı maden sahaları için UMREK 2023 koduna göre yapılacak raporlamada kullanılacak verilerin elde edilmesi için 6.000 (altı bin) metre (+/- %20) karotlu sondaj çalışması yapılması için sözleşme imzalanmıştır. Sözleşme kapsamında çalışmaların 4 ay içinde tamamlanması öngörülmektedir.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1227905
    Açıklama 22 Aralık tarihli ve 3 ay bitmek üzere...Eli kulağında sayılır.

Bekliyoruz...

7. 6.000 metre derinlik dediklerine göre başka bir konu mu var bilemem...Aşağılarda bir yerlerde altın madeni var da biz mi bilmiyoruz ...

Yanlışlıkla altın madeni gibisine bir açıklama gelirse bak sen olaya...

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    cinali,

PRKME'nin tabi ki Silopi elektrik ile bir ilgisi yok, o mesajı sayın 1prometheus'un "Bari Silopi elektrikle şirket birleşimi yapsalar burdan gelen nakit akışıyla ılgın projesi kısmen desteklense." görüşüne binaen yazmıştım. Şirket ve tüm yöneticileri enerji piyasasından yasaklı olunca böyle bir ortaklık yapılamaz anlamında.

15 Temmuz sonrası adamlara çöktüler, zaten can derdindeler, kumpas üstüne kumpas kurdular en son Fatih Altaylı'yı bile postalamak zorunda kaldılar; gelmiş halen servet devri bilmem ne ? O servet senin miydi de kendisine devretti, zaten adamın kendi parası, halka açıldığından bu yana tek 1 tane bedelli yapmış da cebinden para mı çıktı ?

Para demişken...Seni parayla mı üzerime salıyorlar, anlamadan dinlemeden maydanoz olmaca. Aynısını CANTE başlığında da yapıyordun şimdi geldin buraya. Kainata negatif enerji yaymak üzere mi yaratıldınız kardeşim. Kendine özgün tek 1 analiz, yorum vs olmadan hep başkalarını eleştirmece...

Hastasınız siz, gerçekten...Git tedavini yaptır öyle gel...

Bir huzur yaw !
    Sizin gibi yatırımcı değilim ben,
    10 senedir tutuyorum bu hisseyi vede olumlu veya olumsuz her şeyi paylaşırım.
    Son mahkeme durusmasini izleyen avukatla görüşen bilinçli bir yatirimciyim.
    Ne anlatırsan anlat anlatacağın şey karşıdakinin anlayacağı kadardır.
    Cantede ne yapmisim görüşümü yazmisim ve bunların kurumsal olmadığını belirmisim ne var bunda yanlışım.
    Bana bir Allah'ın kulu bu tahsislideki olayın mantığında ikna edemez.
    Karmaşık alavere dalavere işler.
    Sizi sagliklar diliyorum

Sayfa 302/319 İlkİlk ... 202252292300301302303304312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •