Sayfa 253/319 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303 ... SonSon
Arama sonucu : 2551 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. C dalgası ne durumda hocam
     Alıntı Originally Posted by Mustafa5 Yazıyı Oku
    Cin.ner=Prkme lanet kagit.. seni borsaya alanın...
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Fiyat varlıkların altında eziliyor
    Tez zamanda kurtulur umarım
    Kendi içinde konsolidasyona gidip Ciner enerji maden vs ye dönüşmesi dilegim

Lenovo TB-X606F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

3.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    C dalgası ne durumda hocam

sn.drheart sorma ya... ayar etti beni prkem.. kağıdı baskiliyorlar, bir çıksa iiki iniyor.. kağıdı bıraksalar sanki uzaya gidecek.. yatay dalgalı hareketlere devam.. dun-bugun 5.89 kiramadi, kağıdı aşağı bastılar.. 5.70'ten destek alıp daha asagidan tekrar düşen çizgiyi kırmayı deniyecek...y.t.d.

4. dostum C dalgasını maymuna çevirdiler... içine ettiler, W-C dalgası yaptilarr.... Kisada düşen çizgiyi kırması lazım..y.t.d

5. Wc daha mantıklı gibi
     Alıntı Originally Posted by Mustafa5 Yazıyı Oku

dostum C dalgasını maymuna çevirdiler... içine ettiler, W-C dalgası yaptilarr.... Kisada düşen çizgiyi kırması lazım..y.t.d

6. Tahta yapıci bizimle eğleniyor... Soldaki harekete bakarsak.. birebir aynısını minyatürunu çiziyor.. prkem copy/paste hareketler yapiyor... bence fazla bir zamanı kalmadı.. alttaki mavi kanal çizgisi sağlam destek.. yarın kısada düşen trend çizgisini kiracaktır.. ikili dip W-C hareketinin C çıkış dalgası gecikmelide olsa gelecektir ..y.t.d.

7. Tahta yapıcı biktirma hareketine devam eder, daha nereye gidecek, artık kacamaz, köşeye şıkıştı.. Ema(21):5.79 yarın bu seviye üstünde kalıcı olursa düşen trend çizgisi kırılır, çıkışa devam eder..
    Kötü senaryo alttaki mavi çizgi sağlam destek 5.70.. bununda altında kapatırsa yuh artik. Olacağını sanmıyorum olursa da diyecek birşey yok, en fazla Stop olur, pes ederiz... Yeni çıkış hareketinin gelmesini bekleriz... Kendi fikrim, olmazsa olmazim.??? Prkme kanalın altındaki mavi çizgi üstünde kaldıkça pozitif seyirde derim.. mavi cizgi altinda kapanişlarda sıkıntılı olur Stop... üstünde kalırsa tutarim..👍
    Y.T.D.(yatırım tavsiyesi değildir.)

8. Vay arkadaş.. sebep, niçin, neden... böyle baskı olmaz ya.. bu kağıt adamı uyuz eder.. teknik olarak kağıt çıkmak istiyor, bilerek baskiliyorlar.. tahtacı sal gitsin lann olumm, kağıt biraz yürüsün.. daha ne tutuyon... Korkma lann haber gelmedikce uzaya falan gitmez... y.t.d.

Sayfa 253/319 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •