Sayfa 256/319 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306 ... SonSon
Arama sonucu : 2551 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by Mustafa5 Yazıyı Oku

Prkem kisada negatif seyirde... düşen trend çizgisi yukarı yönde kırma denemeleri başarısız oluyor, bir türlü geçilemedi.. düşüş baskısı devam ediyor.. dün 5.89 test etti geri döndu.. bugün 5.80 test etti geri döndü... Yarınki denemede 5.70 olacaktır... Bakalım ne yapacak..??? altta yatay destek 5.59.. y.t.d.
    Prkme bugünde bu 5.70 l'i gecemezsen kendini çöpe at..👍

2. Odas hareketleri, galiba can2 termik onaylandı diyor
    Bakalım buna nasil yansiyacak

Lenovo TB-X606F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

3. Prkem bugün 5.70 geçildi fakat üstünde kapatamadi, düşen trend çizgisi halen kirilamadi.. kısada birşey beklemeyin, bu kağıttan bir cacık olmaz dedirtti... ısrarla beni Day-Trade edin der.. ben seni 10.defa trade ederdimde neyseki gün icinde ekrana bakmaya vaktim yok.. sn.tahta yapıcı cizdigin şekiller belli. Anaokuluna giden bebeler gibisin.. para sende adamsın, istediğin şekli cizebilirsin.. yarın cuma son gün yapacağı hareket boyle olabilir... 5.61 üstünde kaldikca düşen trend cizgisibu sefer kirilir ve kendini yirtsa bile göreceği max. seviye 5.87 olacaktir.. şimdilik kısada daha ötesi görunmüyor.. 6.00 haftaya kalır.. oda ancak düşen kanaldan çıkış onayı almak için tekrar 5.60 bandına bir pullback geri çekilme hareketi yaptıktan sonra olur... yada Prkme bu sağı solu belli olmaz, saçma bir çıkış hareketi yapıp direk 6.00 gorebilir.. y.t.d.

4. "Borsa aynı süre içinde yüzde 25 düşerken, Park Enerji hisseleri genel düşüşe aldırış etmeden yüzde 3 bin 740 gibi anormal bir oranda artarak 24.000 liraya kadar ulaştı."

1999 2000 bir gazete haberi.

5. Ne güzel günlerdi tekerrür eder inşallah

6. Prkme harekretlerin belli... akşam çizmistim resmini....👍 Gün içi ekrana bakmaya vaktim olmadığı için trade edemiyorum.. Dün akşamdan yazmam lazımdı.. 5.87 Sat./ 5.63 Al.diye... trade etsek iyi olurdu.. neyse sağlık olsun, bu kağıt gün içinde sağlam durdu.. bu düşüş endex düşüşü, kağıtla ilgisi yok...Prkme çıkış zaman yakındır... yakın takip izlemeye devam... umarım gün sonunda su koyuvermez.. y.t.d.

7. https://finans.mynet.com/haber/detay...atandi/415389/
    Sabah sabah bu nedir yaw... Gelde çık isin içinden.. yorumsuz ..y.t.d.

8. Park Elektrik, Beyoğlu'nda bulunan taşınmazın komple İstanbul Galata Üniversitesi'ne kiralanmasına karar verdi

25/03/2021 06:27:57

Park Elektrik, Beyoğlu'nda bulunan taşınmazın komple İstanbul
    Galata Üniversitesi'ne kiralanmasına karar verdi.
    Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:
    "Şirketimiz mülkiyetinde bulunan ve tapuda İstanbul ili, Beyoğlu
    İlçesi, Bereketzade Mahallesi, 156 ada 1 parselde kayıtlı olan, 3 bodrum kat, zemin kat ve 6 normal kat olmak üzere toplam 10 katlı, fiili brüt kapalı alanı 2.904 metrekareden oluşan yatırım amaçlı gayrimenkulün yükseköğretim faaliyetlerine yönelik üniversite binası olarak kullanılması amacıyla komple İstanbul Galata Üniversitesi'ne kiralanmasına,
    Kira süresinin, kira başlangıç tarihi olan 1 Haziran 2021 tarihinden başlamak üzere 5 yıl olarak belirlenmesine ve ilk 5 yıllık süre sona ermeden 6 ay önce Şirketimizce kira sözleşmesinin feshine dair karşı tarafa yazılı bir bildirimde bulunulmaması durumunda kira süresinin aynı şartlarda 5 yıl daha uzatılmasına,
    Karşılıklı yürütülen pazarlık görüşmeleri neticesinde, kira bedelinin 1 Haziran 2021 tarihinden başlayacak ilk yıl için Katma
    Değer Vergisi hariç aylık 400.000 (dörtyüzbin) Türk Lirası olarak belirlenmesine,
    Karşı tarafın kira sözleşmesindeki her türlü ediminin teminatını teşkil etmek üzere 6 aylık ilk yıl kira bedeli olan 2.400.000 Türk
    Lirası tutarındaki kesin ve süresiz banka teminat mektubunun 30 Eylül
    2021 tarihine kadar Şirketimize verilmesine
    üyelerimizin oybirliği ile karar vermiştir."

Sayfa 256/319 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •