Sayfa 189/319 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 2551 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. Hocam panikle hareket etmişsiniz. Mustafa hocam teknik bilgilerini paylaşıp anbean bilgilendiriyor biz küçük yatırımcıyı. Eminim elinde olan aman benim gibi gerekmedikçe yazmayan çok ky var. Sonuç olarak önceki yazılarını da okusaydiniz keşke. Ytd. Bol kazançlar herkese
     Alıntı Originally Posted by ogon Yazıyı Oku
    Ne bileyim kardeşim ben ilk kez aldim dün 5.44 ten .Grafiği güzel diye. Bugün senin bombardıman gibi yazıları okuyunca. Dengesiz falan... aldığım fiyata verdim.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Byefe Yazıyı Oku
    Hocam panikle hareket etmişsiniz. Mustafa hocam teknik bilgilerini paylaşıp anbean bilgilendiriyor biz küçük yatırımcıyı. Eminim elinde olan aman benim gibi gerekmedikçe yazmayan çok ky var. Sonuç olarak önceki yazılarını da okusaydiniz keşke. Ytd. Bol kazançlar herkese

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dostum eyvallah.. aynen öyle.. ben sürekli genel anlamda Prkme anlık teknik-temel analiz bilgilerini paylaşıyorum... Gerektiğinde yeri geliyor cinnere şirkete Prkme'ye saydiriyorumm..:) her yazımın altina yazıyorum.. Prkme alan kucuk yatirimci kazansin, herkes kendi fikrine göre hareket etsin diyorum.. yinede ogon kardeşime üzüldüm... Senin yüzünden sattım diyince, içime dert oldu... Keşke daha önceki yazılarımida okusaydi..... Sağlık olsun diyelim...

3.  Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    4.65 ustnue atıp kalırsa 4.70 ve 4.80 tetst etmesi muhtemel olabilir ytd
    4.70 ustunde kalamadı tekrar asağıya döndü

4. https://i.imgyukle.com/2020/07/22/Ssuf1b.jpg
    Satış Kademeleri boş gibi.. Hepsi süpürülebilir gibi duruyor...
    Y.T.D.(yatırım tavsiyesi değildir.)

5.  Alıntı Originally Posted by Mustafa5 Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/lRsiRQtz
    Prkme takip edilecek seviyeler; üstte 4.48, 4.57, 4.67 ve altta 4.34 altında 1-2 kapanışta Stop...
    Y.T.D..(yatırım tavsiyesi değildir.)
    Dün attığım grafik bu... ABC formasyonunda C bacağı hedef 4.67 bugün görüldü.. altta stop seviyesi 4.34.. sabahki düşüşte 4.36'dan döndü kağıt stop olmadı...
    4.67 seviyesi üstünde kalırsa ilk hedef 4.78 olur...
    Y.T.D.(yatırım tavsiyesi değildir..)

6. Sağlık olsun arkadaşlar. Sizlere bol kazanç dilerim. Sıkıntı yok Mustafa

7. Endex dengesiz olunca, kagitlarda dengesiz hareket ediyor.. mesela sabah DGKLB hissesi 3.00 %+6 yaptı.. şimdi ekside 2.74 ile devre kesmis.. kagit tavana gider dedim, şimdi dibe vurdu nerdeyse %-10 gitti... Yapacak birşey yok... Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by ogon Yazıyı Oku
    Sağlık olsun arkadaşlar. Sizlere bol kazanç dilerim. Sıkıntı yok Mustafa

Eyvallah kardeş,.. sanada bol şans...

Sayfa 189/319 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •