Sayfa 254/319 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304 ... SonSon
Arama sonucu : 2551 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. BIST kumarhanesi... Hep kasa kazanir.. Kıbrıs'a falan gitmene gerek yok.. biste gel..

2. Dostlar, bu hissede beklenti var mı, varsa ne olduğunu bilen var mıdır?

3. içimden birşey yazmak gelmiyordu, neyse yinede gönülsüz yazayim birşeyler.. Bugün 5.80 tekrar denedi, üstünde kalıcı olamadi.. şimdiye kadar prkem hareketleri -/+ endexin disindaydi.. kendi kafasina göre sert çıkış ve düşüşlerpe guzel guzel sacmaliyordu.. nedense bugün endex düşerken ayak uydurdu en önden düşmeye başladi, sonuç hüsran oldu.. Prkme sen adam değilsin, düş bakalım, düşebildigin kadar...
    Son durum negatif seyir, kağıt güven vermiyor, düşüşler durmadi, halen devam ediyor.. kısada her çıkışı bir satış fırsatı olarak kullanıyorlar.. yarın için son bir şans daha veriyorum.. grafiğin adı "son şans" olsun..👍 y.t.d...

4. Yorumsuz desem nasıl olur...👍 kendimi bugün iddia tahmini yapar gibi hissettim... Nasılsa bu kuponda tek maçtan yatar...y.t.d.

5. Yorumsuz.. 👍
    Y.T.D.(Yatırım Tavsiyesi Değildir.)

6. Prkme Fiyat H1.saatlik ema(21) çizgisi altında kaldıkça Negatif seyirde, hissede satış baskısı artar.. cizgiye yapılan her atak satış fırsatı olarak kullanılır.. takı fiyat çizginin üstüne atana kadar, düşüşler devam eder...y.t.d.

7. Prkem kisada negatif seyirde... düşen trend çizgisi yukarı yönde kırma denemeleri başarısız oluyor, bir türlü geçilemedi.. düşüş baskısı devam ediyor.. dün 5.89 test etti geri döndu.. bugün 5.80 test etti geri döndü... Yarınki denemede 5.70 olacaktır... Bakalım ne yapacak..??? altta yatay destek 5.59.. y.t.d.

8. Prkme sürekli düşüyor, varsın düşsün... Orta-uzun vade ben halen pozitif düşünüyorum.. ve cizdigim hedefe gelecek diyorum.. neden.??? Ben grafiği çizerim kenara çekilir fiyatın hedefe gelmesini beklerim..
    bu Teknik Analiz çizimlerini bir Thyao örneği ile göstereyim..

Bu grafiği 10.ekimde çizdim.. hedefi verdim... çıkış yakında baslar dedim.. bakalım ne olmuş..???
    ----------

Bu grafiği 29.ekimde cizmistim.. tahta yapıcıya herkesi ters köşe yapmış, milleti stoplatmis, kağıttan soğurmuş.. düşüşe devam demiş.. devamında sizce ne oldu..???
    -------------

Bu grafige de 10.kasimda cizmistim.. herkesin thyao düşüyor dediği olmadık bir anda Rally çıkışi başlıyor.. . devamına bakalım ne olmuş...
    -------------

Bu grafiide 25.kasimda cizmisim..hedefi verdim... Bakalım ne olmuş. Hedefe varmismi..ne zaman varmış..???
    --------------
    Buda Thyao son durum. Başta verilen hedefe varmismi varmış.. hedef için biraz zaman, biraz sabır lazım..👍

Ekim ayında cizdigim hedef grafik ancak 2.martta verdiğim hedefine varmış..
    Yani bazen borsada sabır etmek gerekir.. sen hedefini çizer beklersin..
    borsada kısa yoldan bir günde zengin olacam hayali diye birşey yoktur.. bazı istisnalar vardır onada şans diyorum. Mesela Sasa gibi 6.tl den al/unut yapilan kağıtlar.. ben 6.15'ten 1000.lot Sasa al/unut yapmıştım.. en son 54.tl olmuştu.. işte bunada şans diyorum.. kagida guveniyorsan bazen al/unut yapabilirsin.. prkem Konya Ilgın Termik santral inşaatına başladık gibi bir habe ile uzun vadede neden bir sasa olmasın... Olabilir...şans iste .👍
    Y.t.d..(yatırım tavsiyesi değildir.)

Sayfa 254/319 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •