Sayfa 167/317 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 2535 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by Ay4 Yazıyı Oku
    Mustafa bey merhaba ,

bende uzun zamandan beri senetteyim . 4.28 lere kadar geldiğinde satmak kısmet olmadı . Senin verdiğin yorum destekleri ile bu güne kadar tuttum .Her şey için tesekkürler …
    Eyvallah kardeş, ben teşekkür ederim.. sonuçta hepimiz Prkme mağduruyuz.. bu kağıdın bana hem zaman, hem de maddi anlamda borcu var, benide çok bekletti, devrelerimi yakti..:) konya Ilgın termik santral haber beklentisiyle aldım, uzun süre tuttum kagidi, 4.28'de inat edip satmadim, sonrasi malum felaket oldu... prkme zor bir kagit, inadına devam... Umarım hisse güzel yerlere gelecektir... prkme'de sadece çakallar değil, bizim gibi uzun süre bekleyen küçük yatirimcilar da kazansin artık.. kolay gelsin..

2.  Alıntı Originally Posted by Çilekeş Yazıyı Oku
    Gidecek inşallah. Haftaya 5'i aşacak. Ytd
    Çilekeş dostum selam, mesajını gördüm okudum, fakat gelen kutusundan biranda kayboldu... Kişiye özel mesaj yazmayı beceremedim burdan yazayım dedim..:)
    Dostum Sosyal medyayı hiç takip etmiyorum, Prkme icin kim ne demis bilmiyorum, Kağıtla ilgili bir duyum almadim.. sadece bir arkadaşım bana link attı, youtube'de hisse yorumu yapan Tuncay Tursucu diye biri varmis.. temmuz ayı, Prkme ayı olacak diyormuş.. ortada Prkme ile ilgili bir gelişme yokki, sebep-neden-niçin böyle dersin arkadaş, muneccinnmisin sen derim..:)
    Ben kendim kisa-orta-uzun bol bol ciziyorum, grafiğe göre fiyat hareketleri, analiz ve tahminlerimi yapıyorum.. tüyocularin verdikleri bir hedef varsa itirazım yok umarım olur... Kağıt gitsinde nasıl giderse gitsin diyorum artik..:)
    Prkme teknik-temel yakın takipteyim...
    Benim tahminim belli. 4.28 üstünde ilk hedef eski zirvesi 5.47.. olurmu bilmem, İzleyip görecez...
    https://www.tradingview.com/x/a8jgH6XK

3. Prkme öncelikle 5.47 eski zirvesine bir ulaşsin hele.. sonrasına bakariz... "Dereyi görmeden paçaları sivama" derler... Dere 5.47km'de.. Neyse dereye az kalmış %+25 daha var, yola devam..

https://www.tradingview.com/x/jy7afLqa
    Yeni bir senaryo çizdim..:) Prkme'de ADAM-EVE Formasyonu Çanak+V tamamlandi. Neckline(boyun çizgisi) 4.28 geçildi... Şimdi bu formasyonun hedefi 6.40 görünüyor.. olurmu bilmem, teknik-grafik böyle der.. izleyip görelim...
    Y.T.D.(yatırım tavsiyesi değildir.)
    Yazdığım, çizdiğim grafik, senaryo, tahminler yorum ve eleştiriye açıktır.. saygı çerçevesinde herşeyi yazabilirsiniz... Yazarken bizimde hatamız olabilir.. tahminler çizilen grafiğe göre olabilme ihtimali dahilinde bir beklentidir.. teknik bana fiyat şu olacak demez.. şu olabilir der... yani kesin olacak diye birşey yok... fiyatın ne olacağını ancak milyon lotluk işlemler yapan sahibi veya tahtaci yani para babaları bilir.. Fiyat düşer-cikar biz bilemeyiz şans artık.. yazılanlar kimseye al/sat/tut/kaç tavsiyesi değildir... Lütfen Herkes kendi fikrine, kendi mantigina göre hareket etsin.... Bol şans...

4. https://www.tradingview.com/x/IvMnCFMu
    Prkme H1 yakın çekim dürbünle baktim.. Şimdilik yükselen Trend'te merdiven şeklinde HH(Yüksek Tepe) ve HL(Yüksek Dip) yapiyor.. 4.35 mavi Pivot çizgisi üstünde kaldıkça sorun yok... Y.T.D. herkese bol şans, kolay gelsin..

5.  Alıntı Originally Posted by Mustafa5 Yazıyı Oku
    Çilekeş dostum selam, mesajını gördüm okudum, fakat gelen kutusundan biranda kayboldu... Kişiye özel mesaj yazmayı beceremedim burdan yazayım dedim..:)
    Dostum Sosyal medyayı hiç takip etmiyorum, Prkme icin kim ne demis bilmiyorum, Kağıtla ilgili bir duyum almadim.. sadece bir arkadaşım bana link attı, youtube'de hisse yorumu yapan Tuncay Tursucu diye biri varmis.. temmuz ayı, Prkme ayı olacak diyormuş.. ortada Prkme ile ilgili bir gelişme yokki, sebep-neden-niçin böyle dersin arkadaş, muneccinnmisin sen derim..:)
    Ben kendim kisa-orta-uzun bol bol ciziyorum, grafiğe göre fiyat hareketleri, analiz ve tahminlerimi yapıyorum.. tüyocularin verdikleri bir hedef varsa itirazım yok umarım olur... Kağıt gitsinde nasıl giderse gitsin diyorum artik..:)
    Prkme teknik-temel yakın takipteyim...
    Benim tahminim belli. 4.28 üstünde ilk hedef eski zirvesi 5.47.. olurmu bilmem, İzleyip görecez...
    https://www.tradingview.com/x/a8jgH6XK
    Eyvallah üstad. Emin adımlarla gidiyoruz. İnşallah hedefe ulaşır.

6. STOP LOSS(Zarar kes), STOP(Kaç kurtul)..
    Zararın neresinden dönersen kardır... Zamanı geldiğinde eğer Stop olamiyorsan yandın, bittin sen... ipin ucu bir kaçarsa stres baskı başlar, uzun süre hamal gibi o hisseyi elinde taşırsin, şirketle ortaklık sözleşmesi imzalarsin, belkide seni şirkete CEO yaparlar, veya cok fazla beklersen oradan seni emekli ederler..:)
    Trend trader, Day trader, Swing trader, Uzun vadeli trader, Temel Analizci trader, Şirket Değer-Haber yatırımcısı Trader... ne olursan ol.. herkesin 30dk, H1, H4, Günlük veya Haftalık kendine göre bir Stop Loss stratejisi, yani B kaçış Planı olmalı...
    Düzen değiştiği zaman kesinlikle STOP olmak lazim.... Nasıl mı kacacaksin..? ahanda bak böyle topukla, arkana bile bakmadan kaç kurtul...👍
    https://youtu.be/jcPMIXJPxJg

......😀😀😀.....

7. Küçük yatirimcinin korkulu rüyası, baş belasi... STOP LOSS, STOP Seviyesi nasıl belirlenir.???
    Bunun için bir değil, birkaç seçenekten faydalanmak gerekir... Destek-Direnç çizgileri, Trend çizgileri, Fibonacci, Hareketli ortalamalar, Price Action-Mum çubukları, Formasyonlar, indikator-göstergeler, divergence-uyumsuzluklar, % yuzdesel değişimler, Temel Analiz, Finansal veriler, Bilanço, Şirket Haber akışı, Siyasi gelişmeler, Dolar, Dow Jones, Trump'un Tweetleri...) yani Fiyata etki eden herşey....

https://www.tradingview.com/x/5l5nAbGM
    Örnek: Fibonacci tool ile PRKME Stop seviyesi belirleme..
    4H grafikte dipten-tepeye 3.63-4.50 arasına çekilen Fibo'da ilk geri çekilme seviyesi fibo(0.236):4.29 destek altinda 1-2 (Kapanış) yaparsa STOP olmak lazim... Fiyat bu seviyenin altına indi ve stop olduk diyelim, sorun yok takibe devam... eğer Fiyat tekrar bu seviyenin üstüne çıkarsa yine aliyoruz ve yola devam diyoruz.. Burada Stop olmak bizi olası büyük düşüşlerden koruyacaktır...👍👍👍
    y.t.d.(yatırım tavsiyesi değildir.)...

8. Amma takıldı be. Yürü artık. Neyi bekliyorsun?

Sayfa 167/317 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •