Sayfa 242/317 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292 ... SonSon
Arama sonucu : 2529 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. Adiiiı kağıt Prkme... düşmek için resmen yırttı kendini... ne yaptı, ne etti karambollde alttaki trend çizgisine degdirdi kendini.. haftaya 6.00 seviyesi tekrar görülecektir.. Nasil sebepsiz düştüyse, tekrar ( V ) öyle yükselecek.. simetri çıkışı yapacaktır...👍 y.t.d.

2. Prkme düşüne bakalım. ne olmuş.???
    Fiyat yükselirken HH(Yüksek Tepeler) yaparken.. RSİ çıkışa ayak uyduramadi sürekli LH(Düşük Tepeler yaptı. ve tNegatif Uyumsuzluk olustu, teknik olarak düşüş geldi... y.t.d.👍

3. Peki şimdi Prkme neden yükselmesi gerekir..??? Fiyat duşerken bir onceki dibine göre son dibi yukarıda kaldı.ve RSİ oversold (aşırı satım bolgesine geldi.) Pozitif uyumsuzluk oluştu, teknik olarak bugun-yarin çıkış başlatması lazım..y.t.d. 👍

4. Prkme dönüş sinyali..??? bu düşüşte Fiyat Trend çizgisi ve diğer Pitchfork kanal çizgisine temas etti.. Rsi çizgisi 30 aşiri satım bolgesine girdi.. daha ne bekliyorsun yamyam prkme.. y.t.d.

5. Düşüşte Negatif Uyumsuzluk çalisti.. hemde feci çalıştı, Prkme paldir küldür düştu.. 6.61'den bir başladi düşmeye 5.34 gordu.. çaktırmadan nerdeyse %-25 düşmus.. Yarından itibaren Yükseliş modu Pozitif Uyumsuzluk çalışsın artik sayın Prkme.. sana zahmet olacak...y.t.d.

6. Geçen hafta bu Prkme bize kötü kazık attı. İşin doğrusu 3.dipten döner diye dusundum.. döndüde.. bu sert düşüşü bende beklemiyordum. Çektiği hareket H1.Grafikte net görülüyor nerden döndugu... Tam 3.dibi yaptı, çıkışı başlattı derken 4.tepeyi yapmaya doğru yol aldı., Yabanci alimida iyiydi... oda sahte çıktı ya.. bir anda herkes satışa gecti... ters köşe olduk.. son anda ne olduysa artık yarı yoldan döndü.. %-7 yaptı ogün.. neyse.. sağlık olsun diyelim... yarın gorecez bu prkme.yi bakalım bu sert düşüşün hatasını telafi edecekmi. y.t.d.👍

7. Prkme dün test ettiği kritik seviye H1.saatlik SuperTrend çizgisi 5.77... kısada bu seviyenin geçilmesi trend dönüşünü başlatır... y.t.d.👍

8. Bugün Prkme önündeki bariyer nedir dersek.? Kisada düşen Trend çizgisi ve Fibo(0.618):5.87-5.90 seviyesi.... geçme denemesi yapacaktir...y.t.d.👍

Sayfa 242/317 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •