Sayfa 319/319 İlkİlk ... 219269309317318319
Arama sonucu : 2551 madde; 2,545 - 2,551 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. Kst artışı
    geri alım fiyat artışının bu 9 aylığa göre kötü yıllık bilanço ile aynı anda gönderilip içi edilmesi

Yönetiminde çete ile bağlantılı olduğu hissi uyandırıyor bende

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Beğenilmeyen şey de bu...

Sayın cinali'nin de dediği gibi herkes 9 aylıklara göre kardaki düşüşe bakıyor oysa gerçek durum yukarıda olduğu gibi...

Neyse...Önümüzde rapor konusu var, maç henüz bitmedi....
    Sn,ortak
    Geçen seneki blanco artı iken
    Zarar gözüküyor,aslında geçen seneki blanco karlı idi.
    2022 yıl sonunda gönderilen ile son gönderilen tablodaki 2022 yılı netkari karşılaştırma yapikirsa fark belli oluyor.
    Hisseye hakim olmayan bireysel yatırımcı sanki zarardan kara geçmiş gibi gorebikirdi ancak öyle olmadı.
    Bedelsiz potansiyeli de kayboldu gitti temettü de yok.
    2024 ilk çeyrek ile umrek raporu beklemek gerekiyor.
    Sermaye tavanı yüksek artırdığına göre bir bedelli veya tahsisli bedelli beklentim var.
    Tahsisli olursa işimize gelir.
    Rüçhan Hakkı kisitlanmadan bedelli olursa bir posta daha düşeriz tahminim var.
    Bu arada enerji esas sözleşmeden çıktığına göre üst mahkemedende ümit yok gibi.
    Yt tv.degildir
    Sagliklar

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Bedelsiz potansiyeli de kayboldu gitti temettü de yok.
    Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedek kaleminde yeterli nakit var üstadım...Temettü de bedelsiz de verilebilir durumda...Yanlışlık olmasın ?
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

4. Faaliyet raporundan alıntıdır...Son cümleyi ilk defa bu yıl eklediler...Şu ana kadar 827,6 milyon Tl yatırım yapılmış...Gelecek olan raporlamada bu maliyetler de eklenecektir değerleme tutarına...Çalışmalar Haziran ayı içerisinde tamamlanırsa etkilerini 2024 ikinci çeyrek bilançosunda net olarak göreceğiz...Muazzam bir rakam çıkmasını bekliyorum...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedek kaleminde yeterli nakit var üstadım...Temettü de bedelsiz de verilebilir durumda...Yanlışlık olmasın ?
    Geçmiş yıl kar zarar miktarı
    2022 1.062.979
    2023 1.550.818
    Bunlar düştükten sonra kısıtlanmış yedek var 1.816.668 ama kısıtlanmış ibaresi var onun için takıldım
    İnceleyip tekrar değerlendirelim
    Sağlıklar

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Geçmiş yıl kar zarar miktarı
    2022 1.062.979
    2023 1.550.818
    Bunlar düştükten sonra kısıtlanmış yedek var 1.816.668 ama kısıtlanmış ibaresi var onun için takıldım
    İnceleyip tekrar değerlendirelim
    Sağlıklar
    Evet bu kısıtlanmış yedek 1.1.2023
    Tarihi itibariyle kalkmış
    İsterse verebilir bedelsiz
    Bu miktar bakır maden sahasının satilmasindan kaynaklanan kardır.
    Egerki genel kurulda bukunursaniz veya önceden şirkete genel kurul gündemi ilan edilmeden gündeme alınmasını talep edebilirsiniz.
    Geçen sene katılan olmamış pek.
    Sağlıklar

7. Son gelişmeler (raporlama, KST artışı, Esas sözleşme değişikliği vb) bugüne kadar süregelen olağan akışa ters işler...Hızına yetişemiyoruz resmen... Bu yıl içerisinde bir şeyler olacak, bu net...Biraz sabretmemiz gerekecek, bu da net...

Bende sıkıntı yok, beklerim. YTD

Sayfa 319/319 İlkİlk ... 219269309317318319

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •