Sayfa 212/319 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 2551 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Sn Mustafa5 kardeşim bir kaç tavan yapmadan salmaz bugün sağlam para girişi var.
    Saygılarımla.
    Sn.marinsea aynen Prkme çok hacimli bugün.
    Tavan tavan.... Umarım dediğin gibi olur...Sana katılmak istiyorumda işte hisse Prkme olunca tırsıyorum abicim..😀😀😀 bu manyagin ne yapacağını kestiremiyorum.... Sadece çiziyorum.. senaryolarda bu olabilir, şu olabilir diyebilirim.. kesin net birşey diyemiyorum..👍

2. Emir defterine baktim... 103.bin lot 1.sirada Kağıdi Global topluyor Alişa yiğmis lotları kaçsa alırım diyor... 👍 Ama kağıdı satan yok... Yazik sadece 1.lot versekmi bu çakal balinalara... Maksat ayağı alışsın.... 😀😀😀

3.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Sn.mustafa5 hiç böyle bir mum yapmamış daha önce nasıl yorumlanır.
    Dostum bana-sana göre bu güçlü yeşil mum çubuk çıkış yuksielis sinyali... Fakat bazen zirvede öyle yüksek hacimli bir mum çubuk görürsün ki... ne oldugunu anlamazsın bile... Küçük yatırımcı herkes kağıt uçuyor diye tahtaya hucum eder, dalar, kağıdı almaya calisir.. fakat tahta yapıcı balina elindeki milyon lotları kaçmak için kağıt gidiyor havası verir... Bir yandanda milyon lotları satmaya başlar... Sonuç kagit alanın elinde kalır.... yani milyon lotlarla oynayan tahta yapıcı balinaların işi belli olmaz...Biz ne oluyor bilemeyiz, kağıt toplayamayiz.. biz sadece fiyata dahil oluruz...

4. https://www.tradingview.com/x/chnunovh
    Az önceki anlattığıma örnek vereyim akenr.. zirvede 3.defa tekrar etmiş bu olay... kağıt her ziveye yaklaştığında yeşil güçlü hacimli mum cubuklara bakın, tamam bu sefer kagit uçacak kaçak uzaya gidecek havası veriliyor.... sonuç Öyle olmuyor işte... Peşinden milyon lotları nasıl satmış balinalar... Ve kağıt zirvede alanın elinde kalıyor hep... Son zirvede akenr 2.30 görüyor peşinden 1.75'e kadar iniyor... Petkimde aynı şey oldu... 3.80'den başladı güçlü yeşil hacimli mum cubuklar.. peşpeşe 3.tavan nerdeyse 5'e dayandı kağıt.... sonra balinalarin satışı geldi kağıt 4.00.. alanın elinde kaldı....y.t.d.

4.71 açtı direk bugün de Tavan olabilir.
    Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

Yine yaptı yapacağını park asssagiya bastı.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

7. Bu nasıl iş arkadas 4.94 yandı sonra fena bastilar

8. Bu kağıtta manipülasyonun kralı var... SPK uyuyor... Denetim, kontrol sıfır.... bu alavere-dalavere işlerle tekrar 6.ay brüt takas cezasi almasa bari.. ismi lazım değil tweette 50.bin takipçisi olan Pustun biri girmiş kağıda... sosyal medyada tweette prkme.leri simdi sattim dedi düşürdü kagidi.... manipule ediyor kağıdı... Lan serefsiz onun bunun çocuğu sattiysan sattın ne soyluyon uluorta tweette ben sattım diye... Gaza gelen takipçilerin hepsinin panik yapip sattığını düşünun arttik... bu satislarla Kagidi dibe görüturler... Ne diyeyim şimdi... boşuna cizip duruyoruz... bu kağıt yatırım yapilabilir bir kağıt degildir... spek olmaktan oteye gidemiyor... Kağıt 3-5 çapulcunun elinde spek hareketleriyle degilde.... kendi dinamikleriyle hareket etse daha iyi olacak...y.t.d.

Sayfa 212/319 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •