Sayfa 309/319 İlkİlk ... 209259299307308309310311 ... SonSon
Arama sonucu : 2551 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Ne bilanço ne de şu rapor gelmedi...Pozisyonlarını ayarlayamadı malum çete !...

Çete...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Sözleşme tadili çerçevesinde ayrıca, boksit sahasından üretilecek beher ton maden başına Şirketimize 2,70 ABD Doları olarak ödenen rödovans bedeli 15 Nisan 2024 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 3,20 ABD Doları olarak belirlenmiş olup, ödenecek rödovans bedeline baz teşkil edecek miktar taahhüt edilen asgari üretim miktarından düşük olamayacaktır. CTC Enerji'nin içinde bulunulan beşinci rödovans yılı için geçerli olan 1.000.000 ton asgari üretim taahhüdü sözleşme süresinin sonuna kadar her rödovans yılı için geçerli olmaya devam edecektir.
    Aslında bu sermayeye bu haber güzel, çünkü başka hiç bir şey yapmasa 1 Tl temettüsü garanti...Hisseye fiyatlama olarak yansımaması tamamen malum çete ile alakalı...Bu yıl ki genel kurulda bunu açıkça söyleyeceğim belki Turgay bey de gelir...

3. Son dönemde kimsenin yüzüne bile bakmadığı SASA bedelsiz açıklayınca birden bire talep geldi...Bizim yatırımcımız böyle işte...35 yıl öncesinin tıpkısının aynısı davranışlar... Geride de yazmıştım, yıl sonu bilançosu itibariyle PRKME'de % 1.000 bedelsiz potansiyeli oluşacak haberiniz olsun bedelsiz yatırımcıları...

4. Şirketimiz ve bağlı ortaklığının 01.01.2023 - 31.12.2023 hesap dönemine ait yıllık konsolide finansal tabloları ve bunlara ilişkin açıklama ve dipnotlar ile Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu'nun 25 Nisan 2024 Perşembe günü seans sonrası Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda duyurulması planlanmaktadır.

Bu çerçevede, Şirketimizin Bilgilendirme Politikası doğrultusunda, Şirketimizin 2023 yıllık finansal sonuçları/durumu hakkında sadece Şirketimizce geçmişte kamuya açıklanmış bilgilerle kısıtlı olarak görüş bildirilen ve yıl sonu finansal raporlarının kamuya açıklanmasından dört hafta önce uygulamaya başlayan "sessiz dönem" uygulaması başlamıştır.

Kamuoyuna duyurulur.

Kaynak: KAP
    Yavaş yavaş kurumsallaşmaya başladılar...Hadi bakalım, bir de güzel bir yatırım haberi gönderin de keyifler yerine gelsin...Ağaç ettiniz yahu !...

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Yavaş yavaş kurumsallaşmaya başladılar...Hadi bakalım, bir de güzel bir yatırım haberi gönderin de keyifler yerine gelsin...Ağaç ettiniz yahu !...
    Sessiz dönem başlattık diyorlar, siz yatırım haberi bekliyorsunuz Tam puslu hava, kurtların havası..

6.  Alıntı Originally Posted by cirolix Yazıyı Oku
    Sessiz dönem başlattık diyorlar, siz yatırım haberi bekliyorsunuz Tam puslu hava, kurtların havası..
    Hemen bugün bir açıklama beklentim yok...Değerleme raporu gelir belki çünkü daha önce bu konuda bir kaç KAP açıklaması var. Zaten fazla da bir süre kalmadı üstadım, sabırlı olmak gerekli.

Hiçbir esprisi olmayan açıklama.
    Sanki bunlardan başka şirket yok birtek bu açıklıyor.
    Hisse geri alım kararı bile garip,
    SPK hiç bir kisitlama getirmediği halde bunlar lüzumsuz ayrıntı ve fiyat marjı ile kafa karıştırdı.
    Sagliklar

8. Evet üstadım, açıklama rutin ancak kurumsallık adına güzel...Halka açık olmanın yatırımcılar nezdinde şirkete yüklediği görev ve sorumluluklardan bihaber beceriksiz üst yönetimi ki buna Turgay bey de dahil ayrı tutaraktan, bu şirketin en beğendiğim departmanı yatırımcı ilişkileri...Hiç tereddütsüz.

Sayfa 309/319 İlkİlk ... 209259299307308309310311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •