Sayfa 76/319 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 2552 madde; 601 - 608 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

Bari bu hafta yüzümüzü güldür yeter artık bıktırdığın
    Her Koyun kendi bacağından asılır, bu durumda diğer Koyunların asılana bir faydası olmaz olamaz. Borsa dada bu kanun işler bundandır ki kimsenin tavsiyesine göre hareket etmeyiniz !!
    !! YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !! Güzel bir Atasözü der ki : Kelin İlacı olsa Başına sürerdi

2. Yok yok bu adam ah almaya yemin etmiş. Emirlerini 31 lot olarak veren yurdum insanı, boşuna yorulma. Utanma duygusu, vicadn gibi şeyler olmaz bunlarda. Sağlığından olma. Ciğerini yakma, ciğerlerinin yanmasını dile. Krediye mirediye girme, lazım olan parayı borsanın bataklığına sokma. Hele de böyle cibiliyetsiz kağıtlara bulaşma bile..
    YTD

3. Piyasalar bu kadar badireler atlattı satmadım ve de satmayacağım da.. Gel istediğim fiyata satayım... Sizin zamanınıza da yazık benim zamanıma da yazık. Boşu boşuna zaman kaybetmeyelim. Yoksa sonuna kadar bekleyeceğim. Yeminle lannnnn...

4. Günahım neydi? ky olmak mı? Büyük para sahibi olsam yapacak o kadar çok iş var ki, borsada ne işim var? Kim soyuyor bizi kim? Devletimize güvendim ve devletin borsasında hisse aldım. Almaz olaydım keşke almaz olaydım. Bu mu olacak her borsaya giren yatırımcıya ??? Aylarca bekle, yıllarca bekle, eeeeee ne oluyor hep zarardayız. Bu resmen, alavere dalavere ile adam soymaktır. Bir kere de kazandır be borsa birkere de kazandır.... Allah'ım neydi benim günahım ??? Merak ediyorum acaba bunları yapanların kendisi benim durumumda olsa ne yaparlardı. Kesin intihar ederlerdi herhalde... Çok değil biraz vicdan gösterin biraz ve kendinizi ky yerine koyun...

Kabak tadını çoktan aştın sen neyse küfür etmicem ama beddua edicem her gün her saat anladın sen... KY arkadaşlar illa borsaya giricem derseniz kendinize başka bir Kağıt bulun derim bu uyuz eşşek ile hastalık hastası olursunuz benden size tavsiye ...
    Her Koyun kendi bacağından asılır, bu durumda diğer Koyunların asılana bir faydası olmaz olamaz. Borsa dada bu kanun işler bundandır ki kimsenin tavsiyesine göre hareket etmeyiniz !!
    !! YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !! Güzel bir Atasözü der ki : Kelin İlacı olsa Başına sürerdi

6. PARK HOLDİNG YKÜ RECEP BAŞTUĞ: ULUSLARARASI ARENADAN 1.6 MİLYAR DOLAR TAZE PARA GETİRDİK. (1 ağustos 2018 tarihi itibariyle)

Ciner Grubu İştiraki WE Soda limited 1 milyar 660 milyon dolar sendikasyon kredisi sağladı. Bu anlaşma, Türkiye borçlanma piyasalarında son 5 yılda görülen en yüksek tutarlı kurumsal finansman anlaşması olarak tarihe geçti.

PARK HOLDİNG YKÜ RECEP BAŞTUĞ: SON 5 YILDA 4 MİLYAR DOLARLIK YATIRIM YAPTIK

7.  Alıntı Originally Posted by borsazede Yazıyı Oku
    PARK HOLDİNG YKÜ RECEP BAŞTUĞ: ULUSLARARASI ARENADAN 1.6 MİLYAR DOLAR TAZE PARA GETİRDİK. (1 ağustos 2018 tarihi itibariyle)

Ciner Grubu İştiraki WE Soda limited 1 milyar 660 milyon dolar sendikasyon kredisi sağladı. Bu anlaşma, Türkiye borçlanma piyasalarında son 5 yılda görülen en yüksek tutarlı kurumsal finansman anlaşması olarak tarihe geçti.

PARK HOLDİNG YKÜ RECEP BAŞTUĞ: SON 5 YILDA 4 MİLYAR DOLARLIK YATIRIM YAPTIK
    o zaman müthiş zarar mı şimdi.bir günde bile ...yanlış mı düşünüyorum??*

Alıntı Originally Posted by uzunvadeci35 Yazıyı Oku
    o zaman müthiş zarar mı şimdi.bir günde bile ...yanlış mı düşünüyorum??*
    kardeş park holdinğ ayrı park elektrik ve madencilik ayrı
    bizim şirkette döviz artıda kur farkından gelir yazar ama borsada bu gelir kalemine pek fazla itibar edilmiyor
    yt.tv.dğ

Sayfa 76/319 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •