Special Days Image
Sayfa 139/316 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 2526 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. sağdan, soldan, alttan, ustten kısa-orta-uzun heryerden çiziyorum grafigini... bir sorun göremedim, prkme yükseliş Trendinde, gitmesi lazım.. son engel 3.58 sınırdan geçiş kapisi.. en sonunda üstünü kırmızı kalemle cizecem az kaldı.. son bir şans daha veriyorum sana, kaç kurtul prkme..:) y.t.d.

2. https://www.tradingview.com/x/MnoF1SLB
    prkme kritik seviye 20.nisan son zirvesi 3.58 direncine bir adım daha yaklaştık.. Yarın için bu seviye gecilirse önü açılır, ilk hedef 3.75 olacaktır.. y.t.d. iyi akşamlar..

3. https://www.tradingview.com/x/Fq9xHAEt
    Prkme A.tepesi 3.58 direnci gecildikten sonra önu açılır, çıkış hızlanır demiştim... yeni ara hedefler (3.75, 3.80, 3.88)... Esas hedef C.tepesi 4.31.. y.t.d.. herkese bol şans.

4. sn mustafa5 tebrik ederim. ++ benden

5.  Alıntı Originally Posted by Mustafa5 Yazıyı Oku
    sağdan, soldan, alttan, ustten kısa-orta-uzun heryerden çiziyorum grafigini... bir sorun göremedim, prkme yükseliş Trendinde, gitmesi lazım.. son engel 3.58 sınırdan geçiş kapisi.. en sonunda üstünü kırmızı kalemle cizecem az kaldı.. son bir şans daha veriyorum sana, kaç kurtul prkme..:) y.t.d.
    sahiplerini tanıman lazım,senin grafik delikanlı hisselere geçerli ,sahipleri adam degil,6 ay bekledim tık yok

6.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    sahiplerini tanıman lazım,senin grafik delikanlı hisselere geçerli ,sahipleri adam degil,6 ay bekledim tık yok
    Karayel52 hocam, sahiplerini cok iyi tanırım süzme o.c. anlatmama gerek yok, onu hepimiz iyi biliyoruz..:) verdikleri hangi sözü yerine getirdiler hep yalan dolan haberlerle kandırdılar milleti.. bizde konya Ilgın termik santral haberiyle girdik cakildik kaldık burada.., kağıt ciksada insede, bugun yarin haber gelecek diye inat edip satmadık kagidi.. konya Ilgın 3.senede hazır dediler, 5 sene geçti ortada birşey yok.. bir 5 sene daha geçer heralde.. kolay gelsin..

7. Prkme için şimdiye kadar hep kısada yakın takip izleme yapttik.. biraz daha geniş bakalım dedim.. Mayıs ayinda 2.86'dan topladıklarını ne zaman satacak.??? peki daha öncesinde 2.ay geri gidelim, Mart ayında 2.11'den topladıklarını ne zaman satacak.???soru çok zor oldu...:)

8. https://www.tradingview.com/x/9QeMqDzu
    benim bu senaryoda tahmini beklentim... biraz geriye dönüp uzun vade baktigimda önceki Ocak.2020 ayı zirvesi fibo(1): 3.79 seviyesi üstünde yapacağı kapanislarda fibo(1.13): 4.01 ve fibo(1.27):4.25 bu projeksiyon seviyelerini bir ihtimal test edebilir.. Bu senaryoyu ancak 3.79 üstü 1-2 kapanıştan sonra konuşabiliriz.. Y.T.D. yinede aman dikkat konuştuğumuz kağıt prkme sagi solu belli olmaz diyelim..:) kolay gelsin..

Sayfa 139/316 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •