Sayfa 225/315 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275 ... SonSon
Arama sonucu : 2516 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. Vay be 5.dakika sürmedi pastayı atali.. yeni oasta... Bir anda tahataya 1.Alci geldi.. OYAK Yatırım.... E hani nerde kaldı bu tavan..😀😀

2. Prkme düşme be arkadas.. ciktgin yerde bir dur be... senin yapacağın işin taaaa...

Showw başladı........
    Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

4. Bugün 5.40 üzeri tavana gitmesi beni şaşırtmaz. Bu arada hedefim 1.14 USD.

5.  Alıntı Originally Posted by Mustafa5 Yazıyı Oku
    Prkme düşme be arkadas.. ciktgin yerde bir dur be... senin yapacağın işin taaaa...
    Şükretmesine şükür ederiz de... ben böyle bir senet hareketi ne gördüm nede takip ettim .takılı kaldık merete ne yapacağımızı bilemiyoruz..... kanser eder adamı .. . top gibi el değiştiriyor 3-5 kurum üzerinden

6. Prkme satış kademeleri bomboş . Lann endex bugünde sen yaktın prkme.yi... bi rahat durun be.. şu kağıdın bir tavan yaptığını görelim artık..

7.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    AKP'nin maden yasasında değişiklik planı meclis komisyonunda... Elektrik Piyasası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ne göre maden şirketleri arama izninden sonra faaliyete hemen geçebilecek, alanı istedikleri şekilde izinsiz büyütebilecekler. Vadesi geçmiş borç durumunu gösterir belge zorunluluğu da kaldırılıyor.
    https://www.bloomberght.com/enerji-a...edildi-2267022

az kaldı şovun başlamasına. PPK ya bu kadar kilitlenmiş olmasa piyasa, çoktan hareket başlamıştı.

8. bunun sahibi turgay ciner, kısaca cin taifesi, bunlar kimseye merhem olmaz ,bu hissenin bürüt satşı %5000 artışta normalde 30 lira olsa çok denmez bakalım blançosu da neler görecez???????

Sayfa 225/315 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •