Sayfa 58/319 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 2552 madde; 457 - 464 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    Nasibimiz yokmus...
    Benim hisselerden teşvik alan vestel %5 düştü,teşvik alamayan park elektrik maden %3 düştü ben bişey anlamadım bu işden ,artık 6. hisselerimle alıp satacağım tvdeki uyuz uzmanları dinlemeyeceğim

Türkiye iyice kucağa oturdu, dış borç bulamıyor, bulsa da % 13 le buluyor.....Şu an serbest piyasada 1 Dolar, 4,10 TL, 1 Euro 5,05 TL.

3. bu arada biz Galib dene kişiyi kötülerdim ama adamın hisseleri dik durdu, yani bizim totoş ceyda, galibin si...nin kılı bile olamaz

4.  Alıntı Originally Posted by heyyt Yazıyı Oku
    bu arada biz Galib dene kişiyi kötülerdim ama adamın hisseleri dik durdu, yani bizim totoş ceyda, galibin si...nin kılı bile olamaz

[email protected]
    Sirkete surekli mail atin neden endeksin 2,5 kati dustuk neden geri alim yapmiyorsunuz, surekli serzeniste bulunun belki geri alim yaparlar

5. Hocam sizi iyi tanıyorum. Tespitleriniz on numara. Boş yazdiginizi görmedim. Prkme beklentiniz nedir. Potansiyel var mı size göre.

Alıntı Originally Posted by ordulu_2017 Yazıyı Oku
    Hocam sizi iyi tanıyorum. Tespitleriniz on numara. Boş yazdiginizi görmedim. Prkme beklentiniz nedir. Potansiyel var mı size göre.
    PRKME sabır hissesidir, uzun vadeli Dolar bazlı yükselen eğim dirençleri çok çok yukarılarda, sadece sabreden iyi kazanır...!!!!!Şu an Dolar bazlı hisse fiyatı diplere yakın ve sürünüyor..bir an gelecek, belki önümüzdeki bir yıl, bu kaybını telafi edecektir.!!!.Geçmişte de benzerleri yaşanmış çünkü....

genel para girişi / para çıkışı

8. Sayın hocam bizi mutlu ettiniz. Sağolun. Her zaman sizi takip ediyorum. Hocam bu sayfa yeri değil ancak müsaittir olduğunuzda Ykgyo ya bakarsanız minnettar olurum. Sayfasına yazabilirsiniz. Arkadaşlar minnettar olur inanın. Saygılarımla...

Sayfa 58/319 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •