Sayfa 282/317 İlkİlk ... 182232272280281282283284292 ... SonSon
Arama sonucu : 2529 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Benim 90 lot hisseye kan can oldu, bol kazançlar....
    Sorma ortak, ben de tam bir gıdım almıştım ki vınladı hisse, alım şansı vermedi bir daha, bu kadar hızlı gideceğini tahmin etmiyordum açıkçası, sağlık olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Güzel aldılar eksi 3 den artı 5 e maşallah.

4. Rusya'nın doğalgazı kesme ihtimaline karşı AB Ülkeleri bu kış için doğalgaz tüketimlerini yüzde 15 azaltmayı kabul etti. Birçok Avrupa ülkesinde halk, kış için kömüre yöneldi. Ancak Almanya'nın başkenti Berlin'deki kömür depoları halkın talebine yetişemedi, depolarda kömür kalmadı.

https://www.cnnturk.com/video/dunya/...i-bas-gosterdi

Tavan hayırlı olsun
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Güzel aldılar eksi 3 den artı 5 e maşallah.
    138 milyon ton linyit rezervine sahip,nasıl almasınlar.Odas gibi bi termik santral da bu kurarsa şaşırmayalım.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7. Prkme yatırımcı bazında hala istediği seviyeye gelemedi herhalde yazan yok şimdi bu rasyolqra göre bile ucuz olan hisseye bizim ky 25 30 olunca damlar ondan sonrada bana bunu çaktılar diye veryansın eder 6 liradan hissenin yüzune bakmayan yatırımcı 25 olunca ayaz olacak diye saldırır bana göre hisseye termik santral haberi düşerse buralar dutluk olur çünkü yatırımını yapmayı düşündükleri santralin konyayı besleyebileceğinden bahsediliyor öyle bir durumda bu şirketin değeri ne olur aklımda deli sorular neyse yine ćok konuştum kusurumuz varsa affola

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 282/317 İlkİlk ... 182232272280281282283284292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •