Sayfa 261/309 İlkİlk ... 161211251259260261262263271 ... SonSon
Arama sonucu : 2468 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. A1 kendi deilde Tacirler satıyor izlenimini vermek istiyor , sacma bir tahta aynı net hol gibi A 1 okadar mal alıcak fiat buralarda kalıcak olucak işmi , sonra da dün A 1 cok kar elde etmiş gibi satıyor gözüküyor , alanen A 1 toplamış izlenemi verdirip kağıt gıdım ilermiyor , sonra geri alım ile ilgili de şu an şirket değerleri piyasanın yükseldiği şu an ki defter değerinin normal olduğu bir yazı geri alımla ilgili dün okudum saçma geldi , yatırım tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

2.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    a1 satan tacirlere virmanladı
    Şaşırdım mi hayır hem de hiç

Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    A1 kendi deilde Tacirler satıyor izlenimini vermek istiyor , sacma bir tahta aynı net hol gibi A 1 okadar mal alıcak fiat buralarda kalıcak olucak işmi , sonra da dün A 1 cok kar elde etmiş gibi satıyor gözüküyor , alanen A 1 toplamış izlenemi verdirip kağıt gıdım ilermiyor , sonra geri alım ile ilgili de şu an şirket değerleri piyasanın yükseldiği şu an ki defter değerinin normal olduğu bir yazı geri alımla ilgili dün okudum saçma geldi , yatırım tavsiyesi deildir...
    Piyasa değeri ile ilgili yorumu anlamadım açabilir misiniz ?

Teşekkürler

3. Neredeyse senelik kara yakın 3 ayda kar getirdi A1 in saçma sapan işlemleri yüzünden sürünüyor.....Enterasan geldi.....ytd

4. Borsamızın ekonomimizin kurumlarımzın ne denli yoldan çıktığını görebilmek adına ders niteliğinde bir hisse.

İstediğin gibi at oynatmaya devam.Başta böyle bir adam varken sizin gibilerin oyunları bitmez.Halkı beraber topyekün dolandırmaya devam.İşin tuhaf tarafı emeğine ekmeğine toprağına ve dahi vatanına çökülen yedi düvele kurtuluş savaşında isyan etmiş bu halk bu kadar zorbalık usulsüzlük hainlik karşısında hala sus pus olmaya devam ediyor.Oysa şair ne güzel söylemiş;

Yüz üstü çok süründün ayağa kalk Sakarya

Ayağa kalk Türk insanı!

Muhtaç olduğun kudret damarlarında ki asil kanda mevcuttur.

5. Ne tahtaymış be.

6. bekleyen derviş hesabı , bakır fiyatları aldı başını gidiyor.bunun hissede etkisi muhakkak olacaktır.

7.  Alıntı Originally Posted by TUĞÇE Yazıyı Oku
    bekleyen derviş hesabı , bakır fiyatları aldı başını gidiyor.bunun hissede etkisi muhakkak olacaktır.
    bakır madenini satalı çok oldu

8.  Alıntı Originally Posted by boombeach Yazıyı Oku
    bakır madenini satalı çok oldu

bakır madeni mi kaldı. böyle yatırımcıya böyle tahta işte. nerden düştük bu cendereye

Sayfa 261/309 İlkİlk ... 161211251259260261262263271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •