Sayfa 1/309 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1 - 8 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. PRKME - Park Elektrik Madencilik

Yeni başlık hayırlı olsun.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

2. Hayırlı uğurlu olsun

Hayirli olsun

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Yılbaşından bugüne..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Prkme nin orta uzun vadede iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Yukarda sn medwig yılbaşından bu zamana kadar ki takası vermiş. bunun içinden benim dikkatimi çeken ünlü menkul değerlerin yaptığı alımdır ilk lot 5200 adet son lot net 2milyon adede ulaşmış. bu arada hisse senedi 5 küsürlere bile çıktı ve adamlar satmamış.

yatırım finansman dahada ilginç 1.5 milyon lottan 5.5 milyon lota çıkmış.

Şimdi bu şartlar altında bizim içimizin orta uzun vadede rahat olması gerektiği ni düşünüyorum.

bu yorumum yatırım tavsiyesi değildir.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...21#post1258221

Haftalık hisse yarışmamıza tahminlerinizi alalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. http://www.parkelektrik.com.tr/yatir...ulan-sorular-2

Ilgındaki santralle ilgili çeşitli sorular ve cevaplar
    2018 de santral yapımına başlanacak inşallah.

8.  Alıntı Originally Posted by kaanalp Yazıyı Oku
    http://www.parkelektrik.com.tr/yatir...ulan-sorular-2

Ilgındaki santralle ilgili çeşitli sorular ve cevaplar
    2018 de santral yapımına başlanacak inşallah.
    İnşallah başlarlar biran evvel. Bu inşaatın başlaması ile şirketin değeri artmaya başlayacaktır

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR!

Sayfa 1/309 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •