Sayfa 50/318 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 2543 madde; 393 - 400 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

genel para girişi / para çıkışı

4. Geri toplamak icin 4.00 dan firsat verdi. Sağolsun

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. Panik yok, yukari cikmak icin biraz inmek gerek

6.  Alıntı Originally Posted by koren Yazıyı Oku
    Panik yok, yukari cikmak icin biraz inmek gerek

Çok komik bence züğürt tesellisi bu, ya adam mal yedirerek salıyor ise, para çıkmış yabancı satıyor, belkide içerden haber alan var 10 kademe çıktı diye mi bu düzeltme, düzeltme böyle mi olur, beklenti alınır , hisse beklenti de adam satıyor, bak diğer tahtalar hiç düzeltme yapıyor mu, yada anasının nikahına çıkmadan geri geliyor mu,,,bu şirket mı tahta yapıcı mı her kimse süzme bir ooooo CC...ne diyim 4.01 veda dün stop koymadım bu gün daha fazla zarar yazdım, kalan ekibe sabır sebaat nasip etsin Allah, hayırlı cumalar olsun

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Twitterda okudum galiba. Tahta çoluk çocuğun eline kalmış diye. Adew07’ye katılıyorum. Gerçekten bu spek kadar saçma hareketlerde bulunan başka bir spek yoktur. Zaten hisse 3.80 civarındaydı. Eğer ki teşvik hikayesi varsa çıkacağı yer 4.17 mi? Ertesi gün 4 mü? Ne beklentiyi satın alıyor, ne gerçekleri satıyor. Geçen yılda 2.40 lardan maden satış haberi gelmiş hisse 3.40 ı gördükten sonra olayın cep to cep olduğu anlaşılınca 2.45 lere kadar geri düşmüştü. Yazın 5.47’yi gördü. Neden? Ciner bu. Ne temettü verir, ne adam gibi hisse hareketinde bulunur. Termik yapacağım diyor, teşvik söylentisi var. Ne bekliyorsun. Termik bittiği zaman mı fiyatlayacan.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Hala mal yedirme derdinde. Sabahta endeks bu seviyelerdeydi. 4.06-07 den mal yedirdi. Götürecek spek savaş çıksa yine götürür.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 50/318 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •