Sayfa 315/319 İlkİlk ... 215265305313314315316317 ... SonSon
Arama sonucu : 2551 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

yarın kırmızı bar olasılığı yüksek olmakla birlikte bu tavan kul yutmazı dize getirdi.. kul yutmaz şu an 22.83 seviyesinde.. bu seviyeyi beklememekle birlikte en dipteki aday 23. 68.. malsız çulsuz olarak, arka sırada kendime bir yer ayarlamakta yarar var.. iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

kırmızı bar ters köşe

kul yutmaz birleşmesi ile olumlu bir sinyal gerçekleşti.. genelde Ocak ayında olduğu gibi sınyal sonrası mini düzeltmeler gelir.. bu mini lafını yanlış anladı.. mini cooper sandı bastı gitti.. lastik patlasa kroki hazır bekliyorum.. ( birde leylak içinden turkuaz çıkacak)

üstad hayırlı ve bereketli olsun..

Son düzenleme : esozcan; 19-04-2024 saat: 15:07.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. Dün de yazdım sayın esozcan üstadım. Bu fiyatlar mevcut potansiyele göre komik ötesi benim için. Ilgın için bir yatırım haberi gelsin kimse şirketin geleceği yerleri tahayyül bile edemeyecek...Özkaynaklardan; kimseden kuruş borç almadan...Ben de onun peşindeyim zaten...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Dün de yazdım sayın esozcan üstadım. Bu fiyatlar mevcut potansiyele göre komik ötesi benim için. Ilgın için bir yatırım haberi gelsin kimse şirketin geleceği yerleri tahayyül bile edemeyecek...Özkaynaklardan; kimseden kuruş borç almadan...Ben de onun peşindeyim zaten...YTD

üstadım tavanı görünce çok sevindim.. malım yok ama yine de sevindim çok emek verdin .. helali hoş olsun.. bir süre sonra bende arka sıralara gireceğim..saygılar sevgiler..

Bu çerçevede, Şirketimizin bağlı ortaklığı Konya Ilgın ile Avrasya Jeotek Sondaj Mühendislik Madencilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. arasında 1247 ve 2444 ruhsat numaralı maden sahaları için UMREK 2023 koduna göre yapılacak raporlamada kullanılacak verilerin elde edilmesi için 6.000 (altı bin) metre (+/- %20) karotlu sondaj çalışması yapılması için sözleşme imzalanmıştır. Sözleşme kapsamında çalışmaların 4 ay içinde tamamlanması öngörülmektedir.

4 ay bu ay olan nisan ayı.

Nisan ayının bitmesine 8 gün kaldı.,,bakalım açıklama gelecek mi?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6. Sessiz dönem içerisindeyiz, haliyle bilanço gelmeden herhangi bir haber beklememek lazım...3 iş günü kaldı...Hayırlısı diyelim...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Sessiz dönem içerisindeyiz, haliyle bilanço gelmeden herhangi bir haber beklememek lazım...3 iş günü kaldı...Hayırlısı diyelim...
    Sn,ortak
    Bu maden raporu gecikmedimi sizce
    Blancosu ile beraber gelir inşallah,
    Son hareket sizce güven veriyor mu,
    Yoksa spekülatör işimi?
    Şahsi fikriniz takaslarla bir öngörünuz varmı
    Sagliklar

21.12.2023 tarihli kap açıklamasında 4 ay içinde tamamlanması demişlerdi.
    Bu hareket bu raporun sızması ile olmuş olabilir,
    Blancosu da 25.04 de geleceğine göre raporu da gonderebilirler
    Tahmininde bukunuyorum.
    Yt.tv.degildir
    Sagliklar

Sayfa 315/319 İlkİlk ... 215265305313314315316317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz