Sayfa 4/589 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 4705 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ALCTL- Alcatel Lucent Teletaş

1. Kapanış ta aldık allah utandırmasın.inşallah..

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/İstinye
    Gönderi
    258
    Hiç kimse yok buralarda...Galip kabus gibi çökmüş kağıdın üstüne.

3. Ananı eşşekler tepsin .....! Alcatel

4. Sayfa değişiklik olmuş..

C5303 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    1,428
    ben bu alcatel güveniyorum ama yönetim bir çok şirkette olduğu gibi bunlar da da kötü ne yazıkki oysa netaş tan farkımız yok hatta netaşı çiniler bizi avrupalılar nokia satın aldı netaş 40 yıllık fiyat kazanç ile işlem görüyor bir sürü projeye öncülük ediyor bunlar da bir haber yok ara sıra basın bildirisi yayınlıyor adamlar kasaya doldurmuş 140 milyon doları onun faizi ile mi geçinmek istiyorlar anlamadım gitti bir uyansalar bir silkinseler zaten avrupa menşei firmalar hep bir bekleme modunda çinli firmalara bir bakın ya adamlar yakında donunuzu alacak kadar zenginşelcek potansiyel var ama yangel yat osman modunda

6.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    ben bu alcatel güveniyorum ama yönetim bir çok şirkette olduğu gibi bunlar da da kötü ne yazıkki oysa netaş tan farkımız yok hatta netaşı çiniler bizi avrupalılar nokia satın aldı netaş 40 yıllık fiyat kazanç ile işlem görüyor bir sürü projeye öncülük ediyor bunlar da bir haber yok ara sıra basın bildirisi yayınlıyor adamlar kasaya doldurmuş 140 milyon doları onun faizi ile mi geçinmek istiyorlar anlamadım gitti bir uyansalar bir silkinseler zaten avrupa menşei firmalar hep bir bekleme modunda çinli firmalara bir bakın ya adamlar yakında donunuzu alacak kadar zenginşelcek potansiyel var ama yangel yat osman modunda
    140 milyon dolarımı var kasasında ???

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    1,428
     Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    Bildiğim kadarıyla

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazıdıklarım ön görülerim arkadaş sohbeti varsayımları gibi farztmek gerekir almak satmak size aittir çünki para sizindir ..

8.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    Kasasında 140 milyon dolar yok, 30.9.2017 T. kur değerlemelerine göre; kasasında 30 milyon TL. karşılığı dövizi var. Ayrıca bilanço net yabancı parasal varlığı +148 milyon TL.

Fakat dipnotlarda sehven nasıl bir yanlışlıksa aşağıdaki linkte verdiğim dipnotların 24. sh. görüleceği üzere net yabancı parasal varlık, net yabancı parasal yükümlülük diye yazılmış.

file:///C:/Users/vedat/Downloads/ALCATEL%20%2030%2009%202017%20%20SPK%20.pdf

Sayfa 4/589 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •