Sayfa 530/575 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540 ... SonSon
Arama sonucu : 4596 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: ALCTL- Alcatel Lucent Teletaş

Alıntı Originally Posted by altar237 Yazıyı Oku
    Sn.xyz suriye meselesi yüzünden bir ambargo falan gelirse diye aslında buraya da yazmaya gerek yoktu da iste bir ruh halinde yazdım. Aslında her şey olacağına varır . hayırlısı olsun ülkemiz ve bizim için.
    Adamlar açıklama yaptı bu konuyla ilgili. 90 güne suriyeden çekilmezsek yaptırım uygulayacaklar. Zaten o zamana kadar bu opr. biter. Ki kasımda CB abd ile görüşecek.

Ama hisse bazlı canımı sıkan yf=citi ' nin dünkü satışları. Yani o mal rahat rahat çıksın diye mi 7,50den 8,20 ye sürüldü hisse? Diye düşünmeden edemiyorum? Eğer öyleyse bizi yine bekletir. Değilse başka oyunlar dönüyor demek.
    Lakin hoşuma gitmeyen diğer konu dünkü çıkışın grafikler tarafından desteklenmemesi. 1 saatlik 7,90 altına daldığı an 1 saatlik grafik negatif bölgede olur . Bu satış yiyecek anlamı taşır benim açımdan. 7,70 e kadar salınır. 7,70 dayanamazsa Bu sefer 7,50 de tutmaz. Çünkü 2 ve 4 saatliklerde olumsuz duruyor . Düzelme küçükten büyüğe doğru oluyor. Ben 7,70te tutunmasını , tepki vermesini yada endeks düşse de en kötü yataya bağlamasını isterim,dilerim. Haftaya volatil olacak yine. 7,70 üzerinde tutunabilirsek grafikler yataya sarar(çıkış için hazırlık). 7,90 üstünde ve hatta 8 üstü kaldıkça grafik toparlar. Bu toparlanma hızı ağırlıklı işlem gördüğümüz fiyata bağlı olarak değişecek. Buyuzden 8 üstü bizi anca kurtarır. 7,70 altında ağırlıklı işlem demek bu iş uzayacak veya daha kötü haber gelecek demektir. Ben böyle yorumluyorum. Her ihtimali düşünmeye çalışıyorum.
    Başka açıdan bakabilen, formasyon görebilen varsa o arkadaşlarında paylaşım yapmasını isterim. Sonuçta farklı pencerenin kimseye zararı yoktur.

Burda kimseye al sat tut tavsiyesinde bulunmuyoruz. Benim haddime de değil zaten. Herkes kendi kararından sorumludur.
    Benim bakışım sadece haraketli ortalamalara göredir. Şirketle ilgili Herhangi bir şey bildiğimden değil. Herhangi bir rapor veya analiz de değil sadece bir bakış açısı. Saygılar.

2. en azindan su bina kiralama meselesimi vardi ne 35 milyona...neydi o ona kafa yoralim...neden ve nicin bu kiralama oluyor

Anladığım kadarıyla teknik bilginiz zayıf ve takas okuma konusunda da biraz ilgisiziz.

Tahta 6,16'dan 8,60'a kadar güzel şekilde geldi ama 2 haberi hiç etti.
    Bu sırada 6'lardan 8'lere süren ARKADAŞLAR ,haliyle 8,60 civarı malla kısa vade için vedalaştı.

Neden?

Çünkü 8,60 lardan malı yabancıya ve yatırım finans robotuna kitledi.

YFAS robotu da haliyle dün itibariyle 160,000 lot malını kustu!
    Güzel,neden güzel ?

Robot oyundan düştü ve satışı karşılandı,bu malı da GLOBAL karşıladı!

Aynı zamanda ata yatırım da ciddi miktarda mal kaptırdı ve yerine koymak için 8 lerde baskı kurmaya çalıştı ama yemedi.

Tahtada birileri var )) Adamların demek istedikleri de net.Siz satarsanız satın,ister 500,000 lot,ister 5,000,000 lot,biz alırız bu şirket nokia iştiraki dediler gibime geliyor....))

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir.

4. Ne ata yatırımmış arkadaş, adam alıyor hisse düşüyor, satıyor yükseliyor veya tam tersi, maşallah maç anlatır gibi takasın uzmanları anlatıyor da bu fakir kulunuz hiç bir şey anlamadı.

Daha önce broker vardı, yatar kalkar yatırım finansı analiz ederdi, sağolsun ondan nöbeti altar gardaş aldı, adamın maliyetine kadar ettiği zarara kadar hesapladı, şimdi sahnede selçuk gardaş var, o da yeni takas uzmanı olarak robotun oltaya getirilişini ve atanın 8.lerde malı baskıladığından bahsetti.

Madem gardaşlar alıcı bu kadar guvvetli neden 8.deki baskıyı kırmıyor?

parasımı bitti, bitmemesi lazım daha uzman beyin anlatımına göre 5 milyon lot mal alınacak herhalde bunun için mani lazım?

koca şirket bir aracı kurumun veya robotun maskarasımı, robot duygusal analizemi sahip tufayamı geldi, ayıkla pirincin taşını bul robotun bahtını?

Ben temel ve teknik analiz bilirdim de takasta robota mal kitleme analizi hiç duymamıştım, şimdi onuda öğrenmiş olduk.

Çözemediğim konu; bu robot malın kitlendiği robotsa kilidi kim açıcak?

Sen aklınca egleniyorsun ama öğreteyim.

Alici adam aptal mı yukardan alsın?

Takas mi okuyorsun?
    Aç 4 ekim'i
    Sonra bak 11 ekim'e

Karşılaştır yatırım finansı,cevabı bulursun

Ama matematik bilmen lazım....

Algoritmalar 2-3 farklı şekilde devreye girebilir.Bazen Twitter da anlatırım.Bul...
     Alıntı Originally Posted by dadaş ali Yazıyı Oku
    Ne ata yatırımmış arkadaş, adam alıyor hisse düşüyor, satıyor yükseliyor veya tam tersi, maşallah maç anlatır gibi takasın uzmanları anlatıyor da bu fakir kulunuz hiç bir şey anlamadı.

Daha önce broker vardı, yatar kalkar yatırım finansı analiz ederdi, sağolsun ondan nöbeti altar gardaş aldı, adamın maliyetine kadar ettiği zarara kadar hesapladı, şimdi sahnede selçuk gardaş var, o da yeni takas uzmanı olarak robotun oltaya getirilişini ve atanın 8.lerde malı baskıladığından bahsetti.

Madem gardaşlar alıcı bu kadar guvvetli neden 8.deki baskıyı kırmıyor?

parasımı bitti, bitmemesi lazım daha uzman beyin anlatımına göre 5 milyon lot mal alınacak herhalde bunun için mani lazım?

koca şirket bir aracı kurumun veya robotun maskarasımı, robot duygusal analizemi sahip tufayamı geldi, ayıkla pirincin taşını bul robotun bahtını?

Ben temel ve teknik analiz bilirdim de takasta robota mal kitleme analizi hiç duymamıştım, şimdi onuda öğrenmiş olduk.

Çözemediğim konu; bu robot malın kitlendiği robotsa kilidi kim açıcak?
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir.

6. Hissemiz bugün tüm emperyalist devletlere karşı koyan şanlı türk ordusu gibi, endekse karşı koyuyor. Allah nazarlardan saklasın 😀

7. Ne oluyor yaw, bodoslama düsüyoruz.

Alıntı Originally Posted by turgutalp Yazıyı Oku
    Ne oluyor yaw, bodoslama düsüyoruz.
    TRUMP: TÜRKİYE'YE BÜYÜK YAPTIRIMLAR GELİYOR

Bu oluyor maalesef...
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Sayfa 530/575 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •