Sayfa 617/617 İlkİlk ... 117517567607615616617
Arama sonucu : 4936 madde; 4,929 - 4,936 arası.

Konu: ALCTL- Alcatel Lucent Teletaş

Alcatelde ilk sanırım
     Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    12,04 e kadar 400bin lot yazmışlar oha yani

2. ALCTL- Alcatel Lucent Teletaş

Valla ben tavana yazdım sabah birşeyler. Tabi spor amaçlydı. Giderse alana helali hoş olsun dedim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Parali gurup haa. Vay arkadaş, borsanın geldiği noktaya bak.
     Alıntı Originally Posted by meteor98 Yazıyı Oku
    Bu nasıl hareketler arkadaş. Niye sert indin, niye sert çıkıyon. Bir arkadaşım gezici bir paralı gurbun hisseden hisseye sektörden sektöre atladığını, şu sıralar alcatelden çıktıklarını söylemişti. Doğrulamak mümkün değil tabiki. Eğer doğruysa, onlar çıktıysa kim girdide yeniden de yükseldi. Spek efendi, bu tür şeyleri en iyi sen bilirsin. Köpeksiz köyde değneksiz gezmek isteyenlere izin verme.

4.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Parali gurup haa. Vay arkadaş, borsanın geldiği noktaya bak.

Alctl de bu iş sökmez ne alıp satacan.Adamı ham yaparlar.Nikah kıydırırlar.Alıp satıp kaçacan öyle mi?

Hodri meydan

5. Ben değil bu kadar maliyetle toplayan emeklilik ve fonlar düşünsün birde temettü verse ayrıca daha 5g gelmedi

6.  Alıntı Originally Posted by altar237 Yazıyı Oku
    Ben değil bu kadar maliyetle toplayan emeklilik ve fonlar düşünsün birde temettü verse ayrıca daha 5g gelmedi
    Bu gün inşallah ....devireceğiz.

7. Arkadaş saralı gibi hisse. Ufacık bir şokta bırakıyor kendini. Çin ile ABD arasındaki ticaret anlaşması senin neyini etkiliyor? Sanırsın ki anlaşma maddeleriyle ilgili yazılımları Alcatel yapıyor. Hayret edilecek bir iş

8.  Alıntı Originally Posted by altar237 Yazıyı Oku
    Ben değil bu kadar maliyetle toplayan emeklilik ve fonlar düşünsün birde temettü verse ayrıca daha 5g gelmedi
    Daha yolu uzun bunun sn. Altar. Bekledigim desteklerden güzel tepkiler veriyor. Ortalamalar yukarı çekiliyor yavaş yavaş. Ben daha önce de yazdım. Ağırlıklı olarak 10,90 11,80 arasında tuttuyorlar farkındaysanız.

Sayfa 617/617 İlkİlk ... 117517567607615616617

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •