Sayfa 646/678 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656 ... SonSon
Arama sonucu : 5422 madde; 5,161 - 5,168 arası.

Konu: ALCTL- Alcatel Lucent Teletaş

1. Bende de gırtlak hem de kredili mal vardı .Ama speğimize biraz vermek gerekir . Hep bana olmaz tabi . O da kazanmalı ..

2. Ortak hayırlısı olsun beklerim yine ara sıra uğra.

Sn.metoer fuldum başka yerlere biraz aktardım ona yaptım biraz. Sağlık olsun sağlığımız yerinde olsun

3. ABD Adalet Bakanı William Barr, 5G teknolojisinde Çinli telekomünikasyon devi Huawei'ye karşı Washington ve müttefiklerin Nokia ve Ericsson'a yatırım yapması gerektiğini söyledi.

4. Pzts sabah 17.70açılış yakışır alctl e. Şimdi yeni hikayesi de ortaya çıktı hayırlı olsun

5. https://www.technopat.net/2020/02/08...ulastiriiiyor/

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. https://www.google.com/amp/s/tr.sput...rim-yapilmali/

Daha anlaşılır bir açıklama paylaştım. Yani ana ortağımız abd mi olacak bakalım nasıl yansıyacak

7. Abone ol

ABD Adalet Bakanı William Barr, 5G teknolojisinde Çinli telekomünikasyon devi Huawei'ye karşı Washington ve müttefiklerin Nokia ve Ericsson'a yatırım yapması gerektiğini söyledi.

ABD Adalet Bakanı*William Barr, Washington ve müttefiklerinin*Çinli telekomünikasyon devi*Huawei'ye karşı*5G*konusunda zorlu rakipler haline gelmeleri için*Nokia ve*Ericsson şirketlerine yatırım yapmaları gerektiğini savundu.

Barr, yaptığı açıklamada*ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'nun geçen hafta Londra'da yaptığı açıklamayı tekrarlayarak*Çin'e, 'Komünist Parti seçkinlerinin iktidar tekelini kıskançlıkla koruyan bir diktatörlük' nitelendirmesini yaptı.

ABD ve müttefiklerinin Çinli olmayan şirketleri 5G konusunda desteklemeyi düşünmeleri gerektiğini söyleyen Barr, Batı'nın, doğrudan ya da özel Amerikan ve müttefik şirketlerden oluşan bir konsorsiyum aracılığıyla, ABD'nin*çoğunluk hisseye sahip olmasını da sağlayarak Finli ve İsveçli telekomünikasyon şirketlerini destekleyebileceğini kaydetti.

Çin'i, ABD'nin 'en büyük jeopolitik düşmanı' olarak nitelendiren Barr, Çin'in şuanda 5G teknolojisi konusunda lider konumda olduğu ve pazarın yüzde 40'ını ele geçirdiği konusunda uyarıda bulundu.

Barr'ın açıklamaları, Reuters ajansının ABD Ticaret Bakanı Wilbur Ross, Pompeo ve Savunma Bakanı Esper'in bu ayın sonunda Çinli mevkidaşlarıyla Huawei'ye yönelik yeni kısıtlamaların tartışılacağı bir toplantı düzenlemeyi planladığı haberinin ardından geldi.

8. Haber perşembe akşamı gelmiş cuma günü tepki vermesi beklenmez miydi?
     Alıntı Originally Posted by nuricv Yazıyı Oku
    Pzts sabah 17.70açılış yakışır alctl e. Şimdi yeni hikayesi de ortaya çıktı hayırlı olsun
    SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 646/678 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •