Sayfa 119/687 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon
Arama sonucu : 5489 madde; 945 - 952 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Kapanışta bir kıpırdanma bekliyorum. Yükseliş değil ama tepki alımları gibi tabiki YTD

2. Borsa tüm zamanların rekor fiyatıyla kapatacak sanırım.
    Son düzenleme : ESeyyah; 29-12-2017 saat: 17:11.
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

3. Bak orman çocuğu ya birlikte kazanacağız yada hep beraber bekleyeceğiz akıllı ol.Daha önce 6 dan aşağı vermiycem sana bu malı diyordum ama yeni senede fiyat değişti taksimetre gibi düşün bekledikçe fiyatım artıyor çapsız.
    Kesinlikle YTDeğildir bana bakmayın bu konu spekle benim aramda

4.  Alıntı Originally Posted by sed_dülbahir Yazıyı Oku
    Kapanışta bir kıpırdanma bekliyorum. Yükseliş değil ama tepki alımları gibi tabiki YTD
    Ölü taklidine devam.Bekleriz Sıkıntı yok

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kısmen haklı olabilirsiniz ancak kısa vadeli yorum yapmayın ben 2015 haziranda kağıdı 1.85 ten aldım. Şimdi 4 lira neye göre ucuz yorumunuza hiç katılmıyorum. Çünkü sizde beşiktaşın büyük borç batağında olup, şampiyonluklar almaktan uzak olduğu feda dönemini baz alarak bu güne göre değerlendirme yapıyorsunuz. O zaman 2010 yılını baz alıp kağıdın 13 liralarda olduğu günlere bakadabilirsiniz. O nedenle son 1 yılı değerlendirmek ve karşılaştırmak daha makul. bjkas şu an son 2 yılın şampiyonu ve şampiyonalar ligi gelirleri dünyada üsst sıralarda yer alır düzeyde. Neredeyse her futbolcusu değerini kat be kat arttırmış, başarısal olarak tarihinin en başarılı sezonunu yaşıyor. 1 yılda taraftar gelirleri hariç 60 mil dolara yakın geliri olmuş.şu an veya sezon sonu Futbolcu satışı 30-35 rahat geliri olacak. Buna karşılık değeri geçen yılın aynı zamanıyla aynı. Halbuki bjkas nin değeri her alanda geçen yıla göre çok gelişti. 1.85 lik değerine göreyse klübün gelir artışı ve başarı ortalaması çok yukarı seviyelerde. Peki biz yatırımcılar nete göre yatırım yapacağız?

6. Bir şirket dusunun sermayesinin yüzde 10 kadar is yaparsa en az 2 tavan ceker bist 100 de ama gel gör ki bu bjkas de gecerli segil ey spek en azindan yuzde 10 nu hak ediyoruz bu da mi gol degil

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZDA SON GÜN YARIN
    3 hissse seçin bir yıl yarışalım
    bu sene belki sizin hissenizin senesi
    alalım tahminlerinizi.
    MUTLU YILLAR YENİYILINIZ KUTLU OLSUN
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by burarc Yazıyı Oku
    Kısmen haklı olabilirsiniz ancak kısa vadeli yorum yapmayın ben 2015 haziranda kağıdı 1.85 ten aldım. Şimdi 4 lira neye göre ucuz yorumunuza hiç katılmıyorum. Çünkü sizde beşiktaşın büyük borç batağında olup, şampiyonluklar almaktan uzak olduğu feda dönemini baz alarak bu güne göre değerlendirme yapıyorsunuz. O zaman 2010 yılını baz alıp kağıdın 13 liralarda olduğu günlere bakadabilirsiniz. O nedenle son 1 yılı değerlendirmek ve karşılaştırmak daha makul. bjkas şu an son 2 yılın şampiyonu ve şampiyonalar ligi gelirleri dünyada üsst sıralarda yer alır düzeyde. Neredeyse her futbolcusu değerini kat be kat arttırmış, başarısal olarak tarihinin en başarılı sezonunu yaşıyor. 1 yılda taraftar gelirleri hariç 60 mil dolara yakın geliri olmuş.şu an veya sezon sonu Futbolcu satışı 30-35 rahat geliri olacak. Buna karşılık değeri geçen yılın aynı zamanıyla aynı. Halbuki bjkas nin değeri her alanda geçen yıla göre çok gelişti. 1.85 lik değerine göreyse klübün gelir artışı ve başarı ortalaması çok yukarı seviyelerde. Peki biz yatırımcılar nete göre yatırım yapacağız?
    Salt son 1 yılı değerlendirmek büyük bir yanlıştır. Zira onun öncesindeki yıl bjkas 1.66/6.62 gibi tarihi bir itki yaşamıştır. Bu hareketin konsolidasyonunu yaşıyoruz Şubat 2016'dan bu yana.

Bjkas'nin 13 lira olduğu dönemlerden bahsetmişsiniz. Bu bile "bjk yönetimi yatırımcısını mağdur ediyor" düşüncesinin şu an için ne kadar yanlış olduğunun en büyük göstergesi kanımca. Zira tarihi boyunca oluşturduğu tüm tepelerin ardından nasıl şelaler çizdiğini fiyat grafiğinden görebilirsiniz. Bjkas fiyatı hala 4 liralarda tutunabiliyorsa bu tamamen bjk yönetimiyle alakalıdır.

Sözün özü benim için bjkas diğer sportiflerden karakter olarak son 2/2.5 yıl içinde ciddi oranda ayrılmış durumdadır. Ve hala bu tahtada işlem yapıyor olmamın sebebi de budur. Fikret orman ve yönetimi bu kulübü saygın bir şirket gibi yönetiyor. Borsada da böyle durum. Aksi olsa o 5/6 lardan maliyetlenen kim varsa ellerindeki malı 2 liralardan toplarlardı akbabalar o itkinin ardından. Zira bu sürede ülkenin başına gelmedik kalmadı. İyi hoş yönetim kötü niyetli olsa ülkenin başına bişeylerin gelmesine de gerek olmazdı.
    Bunu görün lütfen.

Sayfa 119/687 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •