Sayfa 134/685 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Herkes spekten birşeyler bekliyor. Veya adamın yaptığına anlam veremeyenler var.

Hemen hemen 9 ay oldu : )

Defalarca da söyledim. 2019'a kadar buradayım. SAAAATMIYORUM Maliyetim de yüksek değil... Zarardayım ama zirveden almadım!

Fiyatı 430 TL olan GSRAY'ın tek haneli rakamlara düşeceği belliydi seneler öncesi. Ama BJKAS tek haneli fiyatları bırakıp da kuruşlara düşecekse buyursun?

Speğin maliyeti ne ki, fiyat 2 TL, 3 TL olacak?

O bakımdan Cenk Tosun ve diğer futbolcuların satışı ve şampiyonlar liginden gelen para ile bu kağıdın bedelli yapması da 2018 için abesle iştigaldir.

O halde 2018'i sürünerek geçirmek istiyorsa buyursun spek

Millet biraz daha mallanır sadece.

Bunu ne zaman anlayacak bilmiyorum. Belliki planladığından fazla ya tırtıklayanlar oldu. Ya da satıp da toplamayı düşündüğü payları hala toplayamadı.

Başka hiçbir açıklaması yok

Kağıtta, bedelli, lig sıralaması ve de bir başka hikaye ile baskı unsuru olmadığına göre, fiyattaki bu baskı, speğin dökme gayesinden başka birşey değildir.

Lig'de ilk 4 takımın da şansı eşittir. Hiçbirinin diğerine üstünlüğü yok. O bakımdan lig 2'si olsa ne olur, lig 1.si olsa ne olacak?

2018'de yapacağı zirve hareketi öncesi ne kadar toplayabilirsem o kadar kar diyor bana göre...

Ha ben, diğer spor klüplerinde bekleyenler gibi, fiyatın 2 katına çıkmasını da beklemiyorum. %25, %30 kar ile satıp çıkarım ;)

Bir spor kağıdı için de bu artış oranı, hiçbir zaman imkansız olmamıştır.

Hiçbir kağıtta beklerken bu kadar keyif de almamıştım. Eğerki speğin sinirleri bozulacaksa, paylaşmak isterim )

Cenk Tosun satıldı. KAP'a da düştü... Pazartesi göreceğiz ıkınmaları ;)

Ha ben biliyorumki beşiktaşın %51'ini KATARLILAR bile alsa, bu kağıt hala ıkınacak ;)

Beşiktaşın hareketine sadece beşiktaşlılar değil, herkes anlam veremiyor

Ama Tekrarlasam iyi olacak !

Hala kağıttayım ve S-A-T-M-I-Y-O-R-U-M

2. Kağıtta hem fiyat düşecek aylardır, hem de citibank'ın 5 milyon lotu, 12 milyon lot olup çıkacak!

İşe bak sen işe

Nasıl düşmeymiş bu?

3.  Alıntı Originally Posted by Cxsby Yazıyı Oku
    Herkes spekten birşeyler bekliyor. Veya adamın yaptığına anlam veremeyenler var.

Defalarca da söyledim. 2019'a kadar buradayım. SAAAATMIYORUM Maliyetim de yüksek değil... Zarardayım ama zirveden almadım!

Fiyatı 430 TL olan GSRAY'ın tek haneli rakamlara düşeceği belliydi seneler öncesi. Ama BJKAS tek haneli fiyatları bırakıp da kuruşlara düşecekse buyursun?

O bakımdan Cenk Tosun ve diğer futbolcuların satışı ve şampiyonlar liginden gelen para ile bu kağıdın bedelli yapması da 2018 için abesle iştigaldir.

Bunu ne zaman anlayacak bilmiyorum. Belliki planladığından fazla ya tırtıklayanlar oldu. Ya da satıp da toplamayı düşündüğü payları hala toplayamadı.

Kağıtta, bedelli, lig sıralaması ve de bir başka hikaye ile baskı unsuru olmadığına göre, fiyattaki bu baskı, speğin dökme gayesinden başka birşey değildir.

Lig'de ilk 4 takımın da şansı eşittir. Hiçbirinin diğerine üstünlüğü yok. O bakımdan lig 2'si olsa ne olur, lig 1.si olsa ne olacak?

2018'de yapacağı zirve hareketi öncesi ne kadar toplayabilirsem o kadar kar diyor bana göre...

Ha ben, diğer spor klüplerinde bekleyenler gibi, fiyatın 2 katına çıkmasını da beklemiyorum. %25, %30 kar ile satıp çıkarım ;)

Hiçbir kağıtta beklerken bu kadar keyif de almamıştım. Eğerki speğin sinirleri bozulacaksa, paylaşmak isterim )

Ha ben biliyorumki beşiktaşın %51'ini KATARLILAR bile alsa, bu kağıt hala ıkınacak ;)

Alkışlayalım bu yorumu. Altına da imza atalım.
     Alıntı Originally Posted by Cxsby Yazıyı Oku
    Kağıtta hem fiyat düşecek aylardır, hem de citibank'ın 5 milyon lotu, 12 milyon lot olup çıkacak!

İşe bak sen işe

Nasıl düşmeymiş bu?

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by gologodri Yazıyı Oku
    25 milyon neredeyse kesin gibi gayet iyi her maça gidip canlı izleyen biri olarak 6 ay öncesine kadar cenk için neler söylendiğini iyi biliyorum o yüzden bravo başkan sıra bizim orman çocuğu çapsız spekte senin ben .................................................. ..m.
    Ohh rahatladım.
     Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    senin spek dostumuza yazdıklarına bende ortak oluyum kardeş bide biz rahatlayak
    Tabii bunlara katılmamak da elde değil. Aynen taaaa ....

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Cxsby Yazıyı Oku
    Herkes spekten birşeyler bekliyor. Veya adamın yaptığına anlam veremeyenler var.

Daha önce medyada şişirdiler tosun paşa 30 mil.paund veya euro diye.Şimdi beklentilerin altında satıldı diye kağıt düşmesin.

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Mehmetfidan Yazıyı Oku
    Daha önce medyada şişirdiler tosun paşa 30 mil.paund veya euro diye.Şimdi beklentilerin altında satıldı diye kağıt düşmesin.

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen...

Spek için bahane çok... Ama kargalar bile gülüyor, artık...

7.  Alıntı Originally Posted by Cxsby Yazıyı Oku
    Kağıtta hem fiyat düşecek aylardır, hem de citibank'ın 5 milyon lotu, 12 milyon lot olup çıkacak!

İşe bak sen işe

Nasıl düşmeymiş bu?
    Evet işin en ilginç yani da bu citibank 1 ay önce 5 /6 milyon lotu varken şu an 12 milyon k lot olmuş ama hisse de hiç bir kıpırdama olmadığı gibi birde düşmüş...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ayazse07 Yazıyı Oku
    Evet işin en ilginç yani da bu citibank 1 ay önce 5 /6 milyon lotu varken şu an 12 milyon k lot olmuş ama hisse de hiç bir kıpırdama olmadığı gibi birde düşmüş...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    cıtı nin bence bunda suçu yok akhisar maçından önce Cuma 4.30 olmuştu evinde yenemedi hisse kaç kez 4.30 4.35 gördü .bjk deplasmanlardan eli boş döndükçede spek bunları değerlendirdi.tüm olay bu spek sadece CL maçlarını 3-5 krş harici primlemedi.pazartesi 4.30 olan hisse Cumaya kadar 4.10 deplasman başarısızlığı ilede dip tüm olay bu

Sayfa 134/685 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •