Sayfa 151/685 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Cxsby Yazıyı Oku
    GSRAY lig 1'ciliğine oynuyor da ne oluyor?

Hatta Başakşehir lig 1.'si...

Kime ne faydası var? ))

Beşiktaş, Şampiyonlar ligi 1.'si bile olsa, muhtemelen büyük konuşmayayım, fiyat yine buralarda gezer...

Boşuna bu tür iyi haberlerle fiyatlar arasında doğrudan bağ kurmayın...

Cenk Tosun'dan tut da şampiyonlar ligindeki grup birinciliğine, gelen paralara kadar hiç birini tahtadaki ekip değerlendirememiştir...

Çünki piyasaya satacağı payların bir kısmını toplayamadan tekrar yükseltmeleri bunlara pahalıya patlayacaktı...

Pek çok kişinin eli şuan tuşta bekliyor... Fiyat 5 TL ve üstünü gördüğünde pekçok kişi malı gömecek bunların kucağına...

O yüzden de boncuk boncuk terliyorlar

Hissenin yükselmesi için bunların mal toplaması lazım... Toplayamadıklarına göre de fiyat sürünüyor neredeyse 6 aydır...

Lig sonuncusu olsa, herkes zararına satıp çıkar, sonra da kağıt %200 tekrar yükselir... O zaman da dersinizki, "lig sonuncusu oldu niye %200 arttı?"...

Bu işlerin böyle yürüdüğünü niye hala anlayamıyorsunuz? Niye hala ısrarla lig'deki puanlamaya bakıyorsunuz?

Koskoca borsa, sadece ligdeki sıralamayı mı fiyatlıyor?

Tamamen kim aldı?, kim sattı? 'ya bakıyor...

Hey Allah'ım ya Rabbim !
    Bunda tek lot yok ,ekip olarak tüm spor hisseleri topiklerine yazıyorlar,insanda 1 gram da olsa haysiyet olması gerekir

2.  Alıntı Originally Posted by cogito Yazıyı Oku
    Bunda tek lot yok ,ekip olarak tüm spor hisseleri topiklerine yazıyorlar,insanda 1 gram da olsa haysiyet olması gerekir
    cogitoşşş ne oldu? Moralin bozuluyor değil mi ben tayfanıza dokundurunca!

Ben de lot yok he, Sen de sanki 10 milyon lot var?

Konuşana da bak hele

3. Speğe çaktığım her yazı, cogitoş'a giriyor sanki?

Çok ilginç
    Son düzenleme : Cxsby; 18-01-2018 saat: 21:11.

4.  Alıntı Originally Posted by ilkayy78 Yazıyı Oku
    şu bilanco bir gelsin, de sonra konuşalım, çok yüksek bir kar bekliyorum, ama sana verdiğim vade de yarın 17:30 da doluyor, diğer kağıtları kacırmamak icin... ne olacak şimdi....uzatmalara mı bırakacak bizi.....rezil seni
    Bilanco diyorum, siz hala sıralama diyorsunuz, bir gelsin görelim, birde sponsorluk filan patlarsa ne olacak......ne yagni buradaysa 3, 50 gelecek hali Yok ya...zor dostum geçti o günler, ülke yıkılmadıysa zor.....ama prensip meselesi, ben öle yada böyle fıyatlanmazsa yokum, yarından itibaren ki çıkacağına dair inancım düşeceğinden daha çok.....çok uzun kaldım burada, keşke 5 gördügünde(%9 artı) verseydim ama öğreniyoruz işte....ne olduysa o gün oldu, kime ne kadar nasıl o gün gagaladılar?.......?.... hala zor topluyorlar

5. Adamlar mal topamak istiyorlar güzel ama yanlış yerde (fiyatta)bekliyorlar, bazen de fiyatı yükselterek te mal toplanır, beşiktaş bu kadar popiler döneminde bu fiyata kimse mal satmaz,
    Eğer amaçları mal toplayıp satmak ise 5-6 arası malı ancak toplar 8-9 arası satar...
    Eğer amacı 4 ten toplayıp 6 dan satmaksa o yemez herkes ögrendi(bunu 5 yaşındaki çocuk bile biliyor.)!!!
    Eğer hasbel kader bu 3 -5 hafta içide bjktaş iyi performans gösterirse rakiplerde puan kaybederse o zaman işleri daha zorlaşır 5-6 arası bile mal toplayamazlar..şampiyonluk çok ciddi bir gelir(250 milyon tl) ..ytd

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ayazse07 Yazıyı Oku
    Adamlar mal topamak istiyorlar güzel ama yanlış yerde (fiyatta)bekliyorlar, bazen de fiyatı yükselterek te mal toplanır, beşiktaş bu kadar popiler döneminde bu fiyata kimse mal satmaz,
    Eğer amaçları mal toplayıp satmak ise 5-6 arası malı ancak toplar 8-9 arası satar...
    Eğer amacı 4 ten toplayıp 6 dan satmaksa o yemez herkes ögrendi(bunu 5 yaşındaki çocuk bile biliyor.)!!!
    Eğer hasbel kader bu 3 -5 hafta içide bjktaş iyi performans gösterirse rakiplerde puan kaybederse o zaman işleri daha zorlaşır 5-6 arası bile mal toplayamazlar..şampiyonluk çok ciddi bir gelir(250 milyon tl) ..ytd

Arkadaşım bende seninle bire bir aynı şeyleri düşünüyorum,acaba sorun burdamı herkes aynı şeyi düşünüyorsa bu kağıtta buralarda debelenip durur öylede oluyor zaten bence farklı bir hikaye lazım speğinde dengesini bozacak bişey.

7.  Alıntı Originally Posted by gologodri Yazıyı Oku
    Arkadaşım bende seninle bire bir aynı şeyleri düşünüyorum,acaba sorun burdamı herkes aynı şeyi düşünüyorsa bu kağıtta buralarda debelenip durur öylede oluyor zaten bence farklı bir hikaye lazım speğinde dengesini bozacak bişey.
    Sn ortak dogru düşünüyorsun spek in elbette başka bir hikayeye ihtiyacı var, o tüyoyu burada spege verdim, eğer ekonomik gücü yüksek bir olursa şampiyonlukla beraber tahtayı 9 tl belki daha ileri taşır ve oralarda satış yapabilir...
    Yanlız seneryo şampiyonlukla beraber, ki 3 şampiyonlukla beraber beşiktaş ekonomik olarak süperligin 1 numarası olur...çünkü dikkatinizi çekerim şu anda GS /FB Şu an ekonomik yüzünden transfer yapamıyor....
    Eğer 3 ŞAMPİYONLUK gelirse önümüz açık...ytd

8. Birbirimizi kandırmayalım beş şampiyonluk gelsede spek bildiğini okuyor,iyi haberleri hiç fiyatlamıyor aksine aşağıya basıyor.Hisse bu endekste buralarda kalırmıydı

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 151/685 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •