Sayfa 163/685 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Tamam biz enayiyiz aldik bekliyoruz koskoca yabanci citi grup bu kagidi aldi son 1 yil takaslarina baktığımızda en fazla alan o gidip baska kagit neden almadi da bizim kagittan aldi bende bunu merak ediyorum o yuzden beklemekten baska çaremiz yok zararina da mal satmanin anlami yok

2. milletde bunalmış artık, yorum bile gelmiyor...eseyyah bey'den pasta rica ediyoruz, neler oluyor görürüz....

3.  Alıntı Originally Posted by kadir_52 Yazıyı Oku
    Tamam biz enayiyiz aldik bekliyoruz koskoca yabanci citi grup bu kagidi aldi son 1 yil takaslarina baktığımızda en fazla alan o gidip baska kagit neden almadi da bizim kagittan aldi bende bunu merak ediyorum o yuzden beklemekten baska çaremiz yok zararina da mal satmanin anlami yok
    Citi neden alacak Alış yapıyor gözüküp malı ky. İtelediler

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Trader arkadaslar icin can sıkıcı bir dönem olabilir ama uzun vadeli yatırımcı için güzel dönemdeyiz.. umarım bir süre daha 4 civarında takılır..İki üç çeki tahsil edemedik daha

5.  Alıntı Originally Posted by Mehmetfidan Yazıyı Oku
    Citi neden alacak Alış yapıyor gözüküp malı ky. İtelediler

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu dediğine kendin inanıyor musun?

1 senedir 2017'nin futbol sektöründe en iyi haberleri BJKAS'da yaşandı ve defalarca hisseyi kaldırıp malı döşemek varken, niye hissedeki fiyatı süründürerek mal dağıtsın?

Ne biçim mal dağıtma bu?

Fiyat %10 yükselse, herkes BJKAS'a hücüm edecek, "trend döndü mü?" diyerek...

O sebeple de yükseltemiyor da fiyatı... Mal bile çakamadı 6 aydır...

Ha, tırtıklayanlar yok mu? Evet var...

Onların da çıkmasını bekliyorlar...

Son 9 ayın özeti budur!

Mal çakıyormışmış... İyi peki nasıl oluyor da CITI'nin payı 5 milyondan 12 milyona çıkıyor?

7 milyon lot nereden çıktı???

Yerli aracı kurumlar, topladığı malı CITI'ye virmanlıyor... Esas sahibine...

Son iki gündür bakıyorum da sayfa sayfa negatif yorumlar... Hayırdır?

Beşiktaşta bu baskılamayı yapacak hiç bir hikaye yoktur... Lig 1.'si olamayacakmışmış... Sanki diğer klüplerin ne farkı varsa... Herkes eşit oranda şansa sahip...

Hakemler, karar vericiler kime karar vermişse aslında o takım şampiyon olacak. Şimdiden belli, ama hangisi onu kimse bilemiyor...

6.  Alıntı Originally Posted by Sunnyfunny Yazıyı Oku
    milletde bunalmış artık, yorum bile gelmiyor...eseyyah bey'den pasta rica ediyoruz, neler oluyor görürüz....
    Neler oluyormuş? hakikaten bir açıkla da öğrenelim!

Bunalan da yok ayrıca, bu sayfaya girdiğimde tesadüf müdür nedir her seferinde fokur fokur köpüklü kahvemi içiyorum !

Keyfim de 10 numara ...

7. Ben bugun aranıza katıldım 4.14 den aldım yazılarınızı okudum Valla benim fikrim teknik analiz ben gidicem diye avaz avaz bagırıyor fiyat 06.06.2017 fiyatı benim tahminim biraz daha aşağı yukarı yapar ama tetikler yukarı buradan diye düşüğnüyorum zarara bakarsak 25.000.000 dan 3.000.000 a düşmüş oda iyi gazetelerde gelirini en cok arttıran takım diyor negatif bişey yok varsa bilmediğimiz bişey söyleyin eğer spekulator den bahsedecekseniz hangi kağıtta yokki garip spekler ...

8.  Alıntı Originally Posted by sihirbazlarustası Yazıyı Oku
    Ben bugun aranıza katıldım 4.14 den aldım yazılarınızı okudum Valla benim fikrim teknik analiz ben gidicem diye avaz avaz bagırıyor fiyat 06.06.2017 fiyatı benim tahminim biraz daha aşağı yukarı yapar ama tetikler yukarı buradan diye düşüğnüyorum zarara bakarsak 25.000.000 dan 3.000.000 a düşmüş oda iyi gazetelerde gelirini en cok arttıran takım diyor negatif bişey yok varsa bilmediğimiz bişey söyleyin eğer spekulator den bahsedecekseniz hangi kağıtta yokki garip spekler ...
    Geçmiş olsun kardeşim... Allah kurtarsın... Biz yıllardır buradayız koğuş ağalarına dikkat et derim... Şöyle cam kenarına buyur

Sayfa 163/685 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •