Sayfa 17/685 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 5479 madde; 129 - 136 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. bu kağıdın yükselmesini istemeyen o kadar sevimsiz insan var ki herkes hem kağıda hem de KY düşman olmuş

2. Şu sayfada iki kişi yazınca tereddüte düşüyorum , biri geos,diğeri cixi nikli şahıs bunlar yazınca elimdeki malı satasım geliyor.

3.  Alıntı Originally Posted by burarc Yazıyı Oku
    Spek spek diye kendi dünyanızda birini yaratıp sorumluluğu ona yıkmaktan vazgeçermisiniz artık. Kağıdı baskılayan yükselmesini engelleyen ve millete mal kitleyen yönetim. Daha anlayamadınız mı_?
    Kim satar bugün 4.20 den Allah aşkına. Kağıt 2 yıldır 4 ün altına gelmemiş zaten. Hangi spek ordan 2 yıl önce mal alıp buradan verir. Beşiktaş yönetimi 4.20 den mal veriyorsa, bir bildiği de vardır.
    tamam işte demek ki spek yönetimmiş...

4. grafikte 4,43-4,44 kağıdın düşüş çizgisinin kırılma noktası gözükmekte şuan için eger kırarasa anahattın üst çizgisine yolculuk başlar düşüş trendini bitirmiş olacak çünki çizgiyi kırdığı anda . daha öncede yazmıştım 4,45 e kadar merdiven kurmuştu spek geri gelirken onu kullandı yukarı hamle için .

5.  Alıntı Originally Posted by ESeyyah Yazıyı Oku
    1.5 milyon lot alım yapmış sadece 1 kanaldan adam/lar...4.295 maliyetleri...0.005 kuruş kazansa 8 bin tl kazanç demek...Deniz yatırımdan 700 küsür bin alım maliyet 4.3110.....yoğun alım var hadi hayırlısı...gün içerisinde kar satışı yapıp bırakırlar gibi sanki...paralar büyük...

6.  Alıntı Originally Posted by ygtkts Yazıyı Oku
    He He gene geldi biri daha çekirge bir sıçlar 2 siçlar 3 de yakalanır algı operasyonu yapmayın bekleyin görün He birde yönetim istifa diyorsan git gs ye git fb ye burası yerimi şimdi hey allahım ya

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    La bi cacıktan anladığın yok gelmişin burda laga luga yapıyorsun. Burası stat da değil git orda eğlen. Yönetim sahada başarılı olabilir ama yatırımcısına karşı çok başarısız. Geldiği günden beri hızlı ve ani çıkışlar ile ilerliyor ve muhakkak geri geliyor. Düzenli istikrarlı ve güvenilir bir yükselişi yok. Zaten sene başından beri tek amaçları küçüklere mal kitlemek. sonra da pamuk eller cebe diyecekler. Burası yatırım blogu. Yönetim bu alanda zayıf ve burdaki yatırımcılar üzerinden nemalanma peşinde. Bu sebeple bu forumda yazıp başkanı seven varsa enayidir.

7.  Alıntı Originally Posted by burarc Yazıyı Oku
    Birazdan bir dalga daha sattırır yönetim. Tek istenen hisselerin yatırımcıların elinde bırakılması operasyonu. Acaba gidecek mi diye atlayacak hazırda bekleyen kitleyi de almak istediğinden küçük bir mi acaba yaratıyor.... Yönetim istifa
    Ne demiştik?

8. Guvenmiyorsan girme arkadaşım sana gir diyen yok ben burda eskiden beri vardım hala varım He senin yada benim demem le çıkmıyor yada inmiyor herseyin bir zamanı var gray 9 lardan 6 lara gelmiş senin başarın var ama sen afedersin 4.80 lerden %10 düşmüş sun ben günlük cu değilim günlük hesap yapayım hedefim belli yolum belli lan li Lum lu konuşma bana saygıyla adaba davet ediyorum seni sinirlerin bozulmuş senin kırıcı olma

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 17/685 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •