Sayfa 22/684 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 5470 madde; 169 - 176 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Beşiktaş'ın Avrupa'da Attığı Goller
    https://www.youtube.com/watch?v=SLKMcGLoigY
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

2. cenk tosunu bırakmazlarmışmış. kardeşim her topçunun ederi var turşusunu mu kuracaksınız? yani iyi para veren olursa gider. türk takımları bu kadar ağalık yapacak pozisyonda değil. borç içinde hepsi. nasıl ki birçok takım satıyor gidiyor yenisini buluyor onları da parlatıp satıyor. bu havaları bırakmaları lazım acilen. her futbolcunun yeri dolar akıllı transfer ve altyapı ile. bugün gelecek 20-25 mil euro mesela az para mı? 90-120 milyon tl eder.

3. Ulennn şemsiyeyi açma niyetinde pezo

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

netturko Guest
    paraya doymadılar mk o kadar haber çıktı yok şampiyonluk gelirleri yok forma satışı yok stad gelirleri la biraz da yatırımcıya kazandırın ne insanlarsınız ya

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

netturko Guest
    bi ortamda desek şu kadar bjk lotum var eskiden havalı geliyordu bjk gibi karizmatik takımın hissesi ne halde bu kadar ezilmez bir hiss e şimdi desen bjk da şu kadare lotum var tiye alırlar seni

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    spek aklınca grafik atıyor. bir önceki günün en düşük gördüğü kademenin üzerinden döndürüyor kâğıdı 4,11 den beri.grafikçi avına çıkmış bu strateji ile bugün artı kapatır heralde yoksa hiçbir grafikçi inanmaz bu dalavereye .
    geçenlerde yazdığım yazıyı kanıtlar nitelikte bir davranış yapıyor gene .dün günün endüşüğü 4,20 idi bugünde bir üst kademesine değdirdi.bakalım gün sonunu nasıl bitirecek 4,21 in altına düşerse gün içersinde , yaptığı model grafiği bozmuş olacak.ama bu yapmış olduğu davranış hiç iç açıcı değil bunu belli bir müddet sürdürüp hafif hafif yukarı çekip birden aşağı patlata bilir.hayırlısı artık.

7. şunuda ekliyeyim aşağıyı besliyorki yukarı çıktığında istediği malı satıp geri kalanıyla aşağıya tekrar çekebilsin böylece gitgel oluyor kağıtta önemli olan aşağı beslemeden direk yukarı aldığında kağıt hız kazanır ve çıkışa geçer yoksa gitgel konya yapıyoruz.ayrıca 28 in üstü çerez gibi dün yazmıştım merdiveni kurdu 28 geçildiğinde merdiveni nereye kadar kullanır görelim.herzaman yazdığım gibi 4,45 ten beri izliyorum benim düşünceme göre 4,45 e kadar merdivenli bir düzen var ama kullanırmı ? .Y.t.d.

8. Borsadan soğuttu mk hissesi

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 22/684 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •