Sayfa 25/687 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 5492 madde; 193 - 200 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Burada kim nedir necidir kimdendir amaci nedir...Bilmeyen bilmez. Ben de bilmiyorum. 2 senedir kimler geldi kimler gecti. Onceleri etkileniyordum kabul edeyim. Mesela gecen sene laruhlano vardi. Bu hissenin krizsel dibi 4.65 diyordu ondan onceki sene badememmi vardi. Aklima gelenler. Kimseyi suclamiyorum. Suclu benim. Tek silahim sabir. Allah sonumuzu hayir etsin. Hedef fiyatimi vereyim: parami kurtarayim arkama donup bakmam. Hakkimizda hayirlisi

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Geçen gün 4.24 lerden aldığım hisseleri malum kişinin Abramoviç güzellemesinden sonra 4.33 den satıp çıkmıştım, şimdi bu malum şahıs isyan moduna geçtiğine göre kendi adıma sanırım yavaş yavaş hisseye tekrar girmeye başlamalı. ytd

3.  Alıntı Originally Posted by dumancı34 Yazıyı Oku
    Geçen gün 4.24 lerden aldığım hisseleri malum kişinin Abramoviç güzellemesinden sonra 4.33 den satıp çıkmıştım, şimdi bu malum şahıs isyan moduna geçtiğine göre kendi adıma sanırım yavaş yavaş hisseye tekrar girmeye başlamalı. ytd
    demek ki yazdıklarım bir işe yarıyormuş.....

ancak anlayabilene , .....

4. Geos kardeşime katılıyorum....öyle köfteyi tek başına yemek yok...yediysen para akıyorsa zekatını vereceksin...herbirimiz etrafımıza desek kimse ürün mürün almaz...madem bize zırnık yok..ozaman sizede yok...boykota varım..bir olalım birlik olalım...buralarda zaten birdünya tetikçileri var hisse düşer aman tutun diye vs...illaki haber ederler...bu korkuda onlara yeter...geos başlattı ben de katıldım..varmı gelen..

5.  Alıntı Originally Posted by stress Yazıyı Oku
    Burada kim nedir necidir kimdendir amaci nedir...Bilmeyen bilmez. Ben de bilmiyorum. 2 senedir kimler geldi kimler gecti. Onceleri etkileniyordum kabul edeyim. Mesela gecen sene laruhlano vardi. Bu hissenin krizsel dibi 4.65 diyordu ondan onceki sene badememmi vardi. Aklima gelenler. Kimseyi suclamiyorum. Suclu benim. Tek silahim sabir. Allah sonumuzu hayir etsin. Hedef fiyatimi vereyim: parami kurtarayim arkama donup bakmam. Hakkimizda hayirlisi

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hatırlarım Oğuz24 sabit

6. Sahada Kartal dedik girdik.Borsada Kaplumbağa olduğunu göremedik...Bön bön bakıyoruz...Peki kurada zor bir takım olup elenirse 3 lerimi göreceğiz...

7. Boykota varım arkadaşlar

8.  Alıntı Originally Posted by fgider67 Yazıyı Oku
    Boykota varım arkadaşlar
    İlk mesajın boykota varım mı, alemsiniz ya

Sayfa 25/687 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz