Sayfa 29/687 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 5492 madde; 225 - 232 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    yukardakı yazıma hitaben tekrarlıyorum
    birde şunuda ekleyeyim daha öncede yazmıştım zaten.kağıt endekse göre hareket etmiyor diyenler var hayır kâğıt endekse önceden tepki veriyor. bakıyor endeks yükseldi dönecek indiriyor aşağılara,baktı endeks düştü çıkacak yukarı bizimkide hisseyi endeksten önce istediği kadar yukarı çekiyorki yukardan malsatabilsin.ben daha hisseye gireli 1-2 hafta oldu öncedende hiç takip bile etmemiştim ama bu kadar kısa sürede bukadar bilgi verebiliyorum bazı arkadaşlar yazıyor bizler diyor şukadar dan beri burdayız bukadardan beri burdayız felan evet burdasın bayada olmuş ama boş olmuş sadece tahtayı izlemiş ömür bitirmişsin .

Selam

bu 2017 şubatından sonraki endex

https://i.hizliresim.com/vJDzyr.png

Buda şubat 2017 den sonraki beşiktaş hissesi,

https://i.hizliresim.com/o6mQNR.png

Tekniğe en çok inananlardan biriyim fakat son bir senedir beşiktaş hissesi taşıyan biri olarak tekniğe pek itibar etmiyorum,heleki endeks ....

2. BOrsa aşşağı gitmesiyle beraber biz bayaa aşşağılara gideriz kesin diyorum. Satıp daha aşşağadam almak gibisi yok yapabilene ben epeydendir burdayım ama zararımı çıkartıyım buralara uğramam tabii zor gözüküyo daha çok yazar hepimiz çokta para kaybederiz bulaşmayın derim karar sizin saygılar.

3. Oguz24 iftiharla sunar. Teşekkürler üstadım gereğini bilahare yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Bize yol yordam gösteriosunuz. Cansın sen can

4. Dün itibarı ile yine beşiktaşıma kavuştum...Herkese hayırlı kazançlar

5. Bizim takimla oynacak takimin taktik yapmasina gerek yol atiba tolgayi kitle orta alanda 5 adamla oyna yeter taktik ayni oyin kitlendi hucum organizyonu yok boyle giderse her hafta 0 0 gider nerden aldik bu hisseyi

6. Anlaşılan o ki ligde kimsenin derdi Beşiktaşı Yenebilmek değil.Kendi sahalarında bile defansa gömülüp duruyor rakipler.Kontradan bir tane atarsam yeter diye.

7.  Alıntı Originally Posted by naytas21 Yazıyı Oku
    Dün itibarı ile yine beşiktaşıma kavuştum...Herkese hayırlı kazançlar
    Herhalde kavustuguna pişman edecek, takımın son haftalarda maç aldığı yok

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Normalde cumadan olumlu Fiyatlama olurdu hissede, cuma hareketine bakılırsa spek bjk dan halt olmayacagini bizden iyi biliyor

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 29/687 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •