Sayfa 3/684 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5470 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Yarın maçı alırsak yada berabere kalırsak lider olarak çıktık demektir buda bir sonraki turda nispeten güçsüz bir takımla eşleşmemiz ihtimalini yükseltir.Ayrıca 10 milyon euro değerinde bir maç yani 45 milyon tl o yüzden önemsenmemesi düşünülemez azda olsa aksi durumlar söz konusu bu yüzden bizim aç spek yine kıvırıyor.

2. Porto maçı arkasından GS maçı var.. sizce GS yi yenebir mi? Yorgunluk, teknik bakımından soruyorum..

3.  Alıntı Originally Posted by nurefdal Yazıyı Oku
    Porto maçı arkasından GS maçı var.. sizce GS yi yenebir mi? Yorgunluk, teknik bakımından soruyorum..
    galatasaryın bakmayın 5 yediğine aslına bakarsanız iyi bir takımları var ama bizden iyideğiller ancak biz avrupada yükselmeyi hedeflediğimiz için liği ikinci planda tutuyoruz bence buda yanlış yada başarısızlık sayabilirim neden çünki takım liğin en iyisi as kadroyu geçin yedeklerle bile lider olmamız gereklıydı ligde çok saçma puanlar kaybediyoruz.gelelim sorunuza bence porto maçına bağlı olarak liğe ağırlık verilip verilmeyeceğine bakıcaz gibi geliyor yada porto demiyelimde şampiyonlar liği diyelim biz buna . yorgunluk meselesi bence çok saçma milyon dolarları alan profesyonel futbolcular hepsi haftada 2 maç oynıyamıyacaksa bu kadar parayı niye alıyorlar ozaman diye sormak lazım bütün futbolculara bakarsanız en iyi takımlardan gelme hepsi.tamam biraz yaşlı kadro ama ne farkeder yinede akhisar gibi takımla berabere kalınmamalı diyorum. takımları tartsan fiyat olarak altında ezilir çoğu .bu iş motivasyon işi diye bitirmek istiyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by nurefdal Yazıyı Oku
    Porto maçı arkasından GS maçı var.. sizce GS yi yenebir mi? Yorgunluk, teknik bakımından soruyorum..
    porto maçı sonrası Malatya maçı var .g.saray maçı 2 Aralıkta .Gsaray derbilerde başarısı bitiyor ..Beşiktaş rahat yener kendi evinde

5. ligin başarı açısından en iyi 2 takımından birisi evette, borç ne olursa olsun hala artıyor,beni düşündüren bu, bilançonun ne zaman düzelebileceği

Alıntı Originally Posted by leoleon7455 Yazıyı Oku
    ligin başarı açısından en iyi 2 takımından birisi evette, borç ne olursa olsun hala artıyor,beni düşündüren bu, bilançonun ne zaman düzelebileceği
    bundan sonra 3-4 kere daha şampiyon olursak ve her seferinde de gruptan çıkarsak yayın ,sponsor ve sattığımız oyuncu gelirleri artarsa o zaman bi şeyler olur

7.  Alıntı Originally Posted by leoleon7455 Yazıyı Oku
    ligin başarı açısından en iyi 2 takımından birisi evette, borç ne olursa olsun hala artıyor,beni düşündüren bu, bilançonun ne zaman düzelebileceği
    Bilançolar dönemlik pozitif gelebileceği şüphesiz ama ben Türk takımlarının artık başarı ve gelir ile borçlarını kapatabileceğini düşünmüyorum zira makas çok açıldı. Bundan sonra ya hisse bazında halka arz fazlalaşır yada zengin petrol zengini, rus milyarderi vs.. gibi adamlar kulüpleri satın alır...

8. yarın için bir beklenti olmasaydı dibi buralar diye düşünebilinirdi ama yarınki maç için beklenti var diye aşağıya salmıyor olabilirler normalde borsa cuma günü yaptığı dip seviyesini aşağı kırdı ve borsa 100 bine göz kırptı bjk ninde cuma yaptığı dip 4,11 di. 104 bini buralarda karşılaması iyidir umarım 100 binide cuma günki yaptığı gibi bu seviyelrden yukarı çekerek karşılar ve umarım yarın kartal yüksekten uçar ve portoyu kartal yuvasında parçalar yoksa allah muhafaza bir dip daha gelecek gibi gözüküyor.

Sayfa 3/684 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •