Sayfa 32/685 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 249 - 256 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Arkadaşlar ben yıllardır bjkas alır satarım.Bence pazartesi panik yapmayın.sportiflerde hafta sonu maçına göre çok ters işlemler gördüm eksi açılıp artı kapatan.olur olmaz bilemem fakat bugünkü maça göre değil kafanızdaki fiyatlara göre alım satım yapın derim...kesinlikle al sat tavsiyesi değil, sadece maç skoruna göre işlem yapmayın derim.bol kazanç...

2. Aracı kurumların personellerinin forumlarda armut topladıklarını düşünmüyorum. Ne de çok yatırımcıları düşünür hepsi !

Zaman zaman gelirler... Ya hisseyi pohpohlarlar ya da TU KA KA yorumlar gelir...

Durup dururken...

Sanki lig'in sonuna geldik... Daha yarı bile olmadı...

3.  Alıntı Originally Posted by ozgur35 Yazıyı Oku
    takas için sıdıka hanıma teşekkürler..
    Citibank son 1 senede 5 milyon lot toplamış... Bunu da hisseyi baskılayarak yaptığı ortada...

Yerli aracı kurumlar ise resmen dökülmüş )

Kalkıp bir de utanmadan millete SATIN! KURTULUN! diyorlar yahu... Milleti bunlar hakikaten ne zannediyorsa

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yılbaşından bugüne..

Sana daha önce de yazdım senin algılaman zayıf mı ? Ben ne zaman sıdıka hanımdan takas istesem ve foruma atsam ardından aynısını forumda paylaşıyorsun.. Daha önce de söyledim benim paylaştığımın aynısını aynı sayfada ikinci kez paylaşma diye..Gözün kör mü üstte aynısını paylaştım..Sen ne kadar hazırcı birisin, bir gün de ben sıdıka hanımdan takas istemeden sen burda takas paylaş...Aynısını Bmekste de yapıyorsun..
    Bir daha söylüyorum aynı şeyi tekrar aynı sayfaya paylaşma ve bir de takası kendin bulmuş gibi utanmadan yılbaşından bu yana yazmış..
    Senin türkçen kıt bir kez daha yazıyorum,takas paylaşmana kızmıyorum sen benim paylaşımımdan sonra aynısını tekrar paylaşman çok saçma..Bir gün de benim emeğimi çalma ve sen benden önce paylaş..

5. Bu Sıdıka hanım kim ki

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mrbrok Yazıyı Oku
    Bu Sıdıka hanım kim ki

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twitter da takas paylaşır..Sağolsun her gün istediğimiz takası sıraya göre yayınlar..

7. Evet kağıdın sahipleri ve yöneticiler üçkağıtçı maalesef.. Öte yandan, son haftalarda kaybedilen puanlara rağmen sportif anlamda kaybedilen bir durum olduğunu düşünmüyorum, bu lig daha çok su götürür.. Ayrıca, takım kazanırken rokete mi taktı ki puan kaybedince paraşütsüz düşecek, geçiniz..

Bu takım son yıllarda ülkeye en çok paunı kazandıran ve ligin en iyi kadrosuna sahip halen.. Ligi şampiyon ya da ikinci bitirip, şampiyonlar ligine bir şekilde varması mali anlamda potansiyelini devam ettirecek.. Tabi bu süreçte, gerçekleşmesi durumunda hissedeki ana trendi değiştirecek yıllardır dillendirilen olumlu olumsuz mevzular yine gündeme gelecek..

Upuzun vadede gelen desteğinin çalışması için bu haftaki aylık kapanışın 4.10 altında olacağını düşünmüyorum, altına sarksa dahi en geç Perşembeye toparlayacaktır.. Sonrasında haftasonu derbi maçında mağlup olmamalı takım.. Beraberlikte yatay seyre devam edecek, galibiyette ise yerini sağlamlaştıracaktır.. Mağlubiyet halinde işler biraz daha zora girebilir, izlemek lazım.. Hissede bir geri dönüş sinyali henüz görünmemekle birlikte Aralık-Ocak kırılma yaşanması muhtemel teknik anlamda, pozitif ya da negatif..

Sorulacak soru şu, bu hisseden ne kazandım ne kaybettim, karla/zararla çıkarsam bu meblağı ne yapacağım, daha fazla risk alabilir miyim.. ne kadar bekleyebilirim.. vs vs..

İyisiyle kötüsüyle 3 seneden sonra, sembolik bir miktar dışında ayrıldım malesef.. Ancak takibe devam..

Allah elinde olana kolaylık ve sabır, nihayetinde bereketli kazançlar versin..
    Yatırım tavsiyesi değildir..

8.  Alıntı Originally Posted by ozgur35 Yazıyı Oku
    takas için sıdıka hanıma teşekkürler..
    Hem bimeksteki hem de burdaki paylaşımların için teşekkürler

$$$$$$$$$$$$

Sayfa 32/685 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz